Seni tanıyoruz; özgür ve bağımsızsın, kuralların yok. Kaliteli zaman geçirmenin önüne geçecek ve potansiyelini gerçekleştirmene limit koyacak hiçbir sınırlandırmaya hayatında yer yok. Kısıtlanmak sana göre değil, tersine; sosyal ilişkilerini, seçimlerini, alışkanlıklarını esnek yaşam düzenine uygun olacak şekilde belirliyorsun. Güzel haber, artık aynı şey teknolojiyle olan ilişkin için de geçerli. Intel® Core™ i7 işlemcili HP Spectre x360; 360 derece dönebilen ekran tasarımı, 20 saatin üzerinde pil ömrü, dokunmatik ekranı ve Web Kamerası Hızlı Kapatma Düğmesi özellikleriyle, hayatının her anına uyum sağlamaya hazır. Evet, HP ile kendin olduğunda her şey mümkün!

Intel® Core™ i7 işlemcili HP Spectre x360, klavyesi çevresinde 360 derece çevrilebilen ekranı sayesinde yaşamının her anına kolayca uyum sağlıyor. Biraz odaklanıp çalışmak ya da herhangi bir konuda yazı mı yazmak istiyorsun? Onu klasik bir laptop formatında kullan. Eğer eline kalemini alıp biraz karalama yapmak istersen veya arkadaşlarınla yere uzanıp, yukarıdan bir selfie çekeceğiniz bir anda, onu tablete dönüştürmen yeterli. Film izlemek için buluşulduysa, klavyeye ihtiyacın yok demektir; onu “reverse” formatına çevir, böylece sadece ekranı görebileceksin. Öylesine internette dolaşmak istediysen veya bugün içinden ekrana ters bir açıdan bakmak geldiyse, işte “tent” formatı da bunun için! O, ihtiyacın olan her şekilde, anda ve pozisyonda senin esnekliğine adapte olmak için yanında. İster koltukta, ister yerde; dimdik otururken ya da gelişigüzel uzanırken, seçim senin!

Dedik ya, özgürsün. Her an yer yerde olabilirsin. Hayatına yön veren tek şey, senin seçimlerin. Gün içinde bir orada olabilirsin, bir burada. Ve tüm o yer ve zaman belirsizliğinin içinde, gittiğin her yerde laptop’unun pil ömründen emin olabilirsin: en yakın arkadaşınla bütün gece konudan konuya atlayarak sohbet ederken ya da en sevdiğin dizinin tüm sezonunu bir gecede bitirmeye karar verirken, keyfin dışında düşünmen gereken hiçbir şey olmayacak. Çünkü laptop’unun 22.5 saate kadar ulaşan pil ömrü, bir prize bağlı kalmanın önüne geçerek sana özgürlüğünü doyasıya yaşatıyor.

Özgürlük demişken, her an bir mouse’a bağlı olmak hiç senlik değil biliyoruz. HP de biliyor; tüm kontrolü parmak uçlarına getiren dokunmatik ekran, tam da bu sebeple var. Ellerin doluyken, belki az önce yaptığın cips keyfi parmaklarını biraz kirletmişken ya da tamamen farklı bir sebeple, tek bir anda çok fazla işi halletmek üzerine kurulu bir düzende yaşadığımız günümüzde, halletmen gereken onca işin ortasındayken, göz ucuyla izlediğin dizinin sonraki bölümüne geçmek tahmin ettiğinden de kolay.

HP Spectre x360 laptop’ların bir tık ile ön kameranı devre dışı bırakarak hak ettiğin kişisel alanı sana sunmayı hedefleyen butonu, Web Kamerası Hızlı Kapatma Düğmesi’nden daha önce bahsetmiştik. Teknolojik gelişmelerin akıl almaz boyutlara ulaştığı günümüzde, acaba şu an izleniyor muyum gibi tüm o rahatsız edici ve zihnini meşgul eden sorular Web Kamerası Hızlı Kapatma Düğmesi ile cevap buluyor. Detayları buradan okuyabilirsin.

Özünde nasıl biri olduğunu biliyoruz; özgür, esnek ve bağımsız benliğini yansıtan laptop’un ile kendini olduğun gibi ortaya koymanın tadını dilediğince çıkarabilirsin!

HP Spectre x360 hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsin.