Kendi kendine geçirdiğin zamanı  filmlerle, müzikle, sanatla, yeni yerler keşfederek ve yeni şeyler öğrenerek doldur. Kaliteli zamanlar, güzel anılar biriktir. Bunları yaparken yalnız olmak istemiyorsan sevdiklerini ve HP Spectre x360 dizüstü bilgisayarını da bu kaliteli zamanlara dahil et. Geçirdiğin her dakikanın çok değerli olduğunu ve tek bir hayatın olduğunu unutma!

Hayatı hikayelerle yaşa…

İyi bir hikâye seni daima peşinden sürükleyecektir. İyi bir hikaye, bir yandan olacakları merak ettiğin, bir yandan da sonu keşke gelmese dediğindir. Kendini onun yerine koyduğun kahramanlar, kapıları ardına kadar açılan yeni dünyalar, bazen gözyaşı bazen kahkahayı beraberinde getiren olaylar… Bugün hikaye anlatanlar, yaratıcı dünyalarını bizimle paylaşanlar o kadar muhteşem şeyler üretiyor ki, seçenekler belki de hiç olmadığı kadar fazla. Ayrıca onları en kolay ve en rahat şekilde tüketebilmen için de seçenekler artmış durumda. Netflix ve benzeri birçok yabancı ya da yerli platform sayesinde, herkesin konuştuğu o bağımlılık yaratan diziyi anında izle, çok merak ettiğin bir filmi yine dijital platformlarda bul; HP Spectre x360’ın mikro kenarlı 4K ekranında, evinin rahatlığında izle.

HP Spectre x360‘ın başında geçireceğin bir saat ve theMagger dahil birçok platformda okuyabileceğin inceleme ve yazılar, onlarca film arasından seçim yapmanı kolaylaştıracak.

 

Hayatı müzikle yaşa…

Müziksiz bir hayat düşünemiyorsun, değil mi? Evde ya da sokakta, kütüphanede ya da sporda, yolda ya da yatakta; kulaklığın daima kulağında, değil mi? Peki kulaklığında çalan nedir? Her gün yeni listeler yapmak, yeni müzikler keşfetmek ve ardından kendi müzik zevkini sevdiklerinle paylaşmanın en iyi yolu, çalma listeleri arasında gezinmek ve kendi çalma listelerini oluşturmak. HP Spectre x360′ını nereye taşırsan, tüm listelerin ve tüm müzik kütüphanen de seninle gelecek, sevdiğin müzikleri sevdiklerine dinleterek hoşça vakit geçirebileceksin. HP Spectre x360′ın sahip olduğu Intel® Core™ i5 ve i7 işlemciler, sağladığı yüksek performans ve uzun pil ömrü sayesinde bir yandan çalışıp bir yandan dilediğince müzik dinleyebilirsin.

 

Hayatı sanatla yaşa…

Farklı sanatçılarla tanışmak, sanatın farklı alanlarında en yeni üretimlere tanık olmak için belki de dünya üzerindeki en zengin şehirlerden birinde yaşıyoruz. Özellikle yeni kültür ve sanat sezonunun açıldığı sonbahar aylarında, dört bir yandaki müze, galeri ve sanat alanlarında yepyeni sergiler seni bekliyor. Bugünlerde Beyoğlu ve çevresindeki 6 mekanda bulunan ve 4 Kasım’a kadar sürecek 4. İstanbul Tasarım Bienali‘ni gezmen muhtemelen günlerini alacak, o yüzden hiçbir detayı kaçırmadan, tadını çıkararak gezmek için elini çabuk tut.

İnternette sanata dair ulaşabileceklerinin, eserlerin önünde çekilmiş Instagram fotoğraflarından ibaret olduğunu asla düşünme. Seninle aynı sergileri ziyaret etmiş, seninle aynı sanatçılarla ilgilenen kişilerin yorum, inceleme ve eleştirileri sana ilham verecek, seni yeni ilgi alanlarıyla tanıştıracak ve gördüklerini daha iyi yorumlamanı sağlayacak birçok bilgiyle dolu. Bu yolda HP Spectre x360 hep yanında olacak, unutma.

 

Hayatı seyahat ederek yaşa…

Alıştığın tempodan, rutinden ve ne yazık ki şehir hayatının bir parçasına dönüşmüş stresten uzaklaşmak, herkes gibi sana da iyi gelecek. Bunun için dünyanın uzak bir ucuna doğru seyahate çıkman da şart değil, şehrin birkaç saat uzağındaki bir göl kenarı, huzur veren bir otel ya da kendini doğaya veya macera sporlarına bırakabileceğin bir yer, ufak bir kaçamakla nefes almanı sağlayacak.

O gün geldiğinde ve yola çıktığında yanına HP Spectre x360′ını ve tabii kameranı almayı ihmal etme. Unutma senin de başkalarına yol gösterebilmen, tavsiyelerde bulunabilmen için kendi gezi notlarını eksiksiz tutman, seni mutlu eden her detayı hiç unutmamak için ölümsüzleştirmen gerekiyor. HP Spectre x360‘ın 512 GB’a kadar hafızasında seyahatinde çektiğin fotoğrafların hepsini saklamaya yetecek kadar yer olacak ama sen o fotoğraflara yalnızca HP Spectre x360 ya da telefonunun ekranından bakma, daha da somutlaştır; hemen çıktısını al ve odanın duvarlarını Türkiye’nin ya da dünyanın farklı köşelerinde sevdiklerinle çekilmiş, kocaman gülümsediğin o fotoğraflarla doldur.

Hayatı HP Spectre x360’ınla yaşa…

Yaratıcı bir devrim niteliğindeki HP Spectre x360, yaratıcılıkla beslenen herkes gibi senin de hayatında yer edinecek, bir şeyler değiştirecek. Dijital kalemlerle uyumlu, çiziklere dayanıklı 360° dönüştürülebilir ve dokunmatik ekranıyla önünde sonsuz bir tuval var. İster bir dizüstü bilgisayar, ister bir tablet olarak kullanabileceğin HP Spectre x360, IR kamerası ve parmak izi okuyucusu sayesinde sana ait olanların sana özel kalmasını da kolaylaştırıyor.

Kendine zaman ayır. Sevdiklerine zaman ayır. HP Spectre x360 hep yanında olsun. 

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN