Zaman yüzlerce, binlerce yıldır aynı hızda akıyor. Fakat yıllar içinde değişen dünya, günden güne değişen hayatımız, hatta gün içinde değişen psikolojimiz bize zamanı daima farklı algılatıyor. Zamanın akışı için referans aldığımız saatler, dişlilerin kontrol ettiği, tek işlevli bir aksesuar olmaktan çıkalı çok oluyor. Fakat artık saatler yalnızca dijital değil, akıllı, hatta yapay zeka destekli. Yeni HUAWEI WATCH GT 3 de, şık bir tasarım, son teknoloji donanımlar ve hayatın farklı alanlarında kolaylıklar sağlayan özellikleriyle zamanı yeniden tasarlamaya davet ediyor. 

Zamanı Yeniden Tasarlayın: HUAWEI WATCH GT 3

HUAWEI WATCH GT 3: Klasik ve Şık Tasarım

Huawei GT3
Huawei GT3

Saatlerimiz her ne kadar teknolojiye ve yeni yaşam standartlarına uyum sağlasa da, her şeyden önce bizi tamamlayan bir aksesuar olmaya devam ediyor. HUAWEI WATCH GT 3 de sadece kullanışlı olmasına ihtiyacımız olan anlarda, örneğin egzersiz yaparken ya da ofisteyken değil, her an, her yerde bizimle olmayı hedefliyor. Her anımızda bizimle olmak, her anımızda bize ve giydiklerimize uyum sağlayabilmek için, klasik ve şık tasarıma da teknolojiye verdiği kadar önem veriyor haliyle. Şehrin sokaklarında gezintiye çıktığımızda, herkesin konuştuğu o yeni restoranda oturur ya da en sevdiğimiz sanatçının yeni sergisini gezerken, seyahatlerimizde yepyeni şehirler keşfederken de kolumuzda olacak HUAWEI WATCH GT 3, klasik saat görünümüne sahip bir akıllı saat olmasının avantajını bize her an, her ortamda hissettiriyor ve şıklığımızı tamamlıyor. 

Huawei GT3
Huawei GT3

Günün her anı, her ne yapıyor olursak olalım kolumuzda olacak bir saatin bizi yansıtmaması düşünülemez. HUAWEI WATCH GT 3, farklı tasarımdaki binlerce saat kadranı arasından dilediğimiz seçimi yapmaya ve zamanı yeniden tasarlarken kendi tarzımızı seçmeye, onu kişiselleştirmemize izin veriyor. Kadranı farklı özelliklere sahip kayış çeşitlerinden dilediğimizle eşleştirerek, sonsuz kombinasyon arasından bizi en iyi yansıtanı bulabiliyor, tarzımızı pekiştirebiliyoruz.

HUAWEI WATCH GT 3: 100+ Egzersiz Modu

Sadece şehirde ve etrafınızdakileri keşfettiğimiz anlarda şıklığımızı tamamlamakla kalmayan HUAWEI WATCH GT 3, doğayı ve bedenimizi keşfederken de, bu kez türlü teknolojilerle donatılmış özellikleriyle yanımızda oluyor. Koşu, bisiklet, yürüyüş, yüzme, ip atlama ve kayak gibi 100’den fazla egzersiz ve spor modunu destekleyen HUAWEI WATCH GT 3 ile ister havuzda, ister sahada, antrenmanın keyfini sonuna kadar çıkarabiliyoruz. Akıllı saati ayrıca müzik çalmak için kullanabiliyor, egzersiz sırasında, koşu hedeflerimize ulaşırken favorilerimizi dinleyebiliyoruz.

Huawei GT3
Huawei GT3

İster amatör ister profesyonel bir sporcu olarak, her ne amaçla egzersiz yapıyor olursak olalım HUAWEI WATCH GT 3’ün bu özellikleri de egzersiz deneyimini güzelleştiriyor:

  • Farklı spor ekipmanlarına ve uygulamalara bağlanabilme özelliğine sahip akıllı saat, ekipmanla senkronize olarak nabız ve diğer sağlık verilerinize göre durumunuzu eş zamanlı olarak değerlendirmeye ve ayarlamaya yardımcı oluyor. 
  • Yapay zeka destekli kişisel koşu antrenörü, geçmiş koşu verilerine dayanarak atletik yeteneğimizi değerlendirebiliyor ve bize bilimsel ve profesyonel bir koşu planı ve antrenman programı çıkarıyor.  
  • Tempo, kalp hızı ve koşu mesafesi gibi izleme göstergelerine dayalı olarak, koşu endeksi ve yorgunluğun yanı sıra egzersiz yükünü, toparlama seviyesini ve toparlama kalp hızını akıllıca değerlendirerek, antrenman yoğunluğunu daha iyi planlamak ve kalitesini arttırmak için profesyonel eğitim önerileri sunuyor.
  • Hassas çevrimdışı navigasyon ile, koşu sırasında yol tarifini kaybettiğimizde yolumuzu geri bulmayı sağlayan Geri Dönüş Navigasyonu özelliği sunuyor. 
Huawei GT3
Huawei GT3

HUAWEI WATCH GT 3’ün özellikleri bunlarla da kalmıyor. Zamanı yeniden tasarlamaya, keşiflerden egzersizlere hayatın her anını hem şık hem de kullanışlı hale getirmeye yardımcı olan akıllı saatin tüm özelliklerine buradan göz atabilirsiniz.