İşte, filmin en heyecanlı yerine geldik! İnişleri ve çıkışları ile yakından takip ettiğimiz baş karakterimizin hayatının aşkı ile ilk defa göz göze geldiği andan bahsediyoruz tabii ki. Hani etraftaki herkesin bulanıklaştığı, zamanın yavaşladığı ve müziğin birden başladığı o sahne! Siz bu yazıyı okuyorsanız büyük ihtimalle hayatınızın o en heyecanlı sahnesini çoktan yaşamışsınızdır. Fakat o gün yaşadığınız hisleri karşı tarafa her gün hissettirmek istemez miydiniz? “Peki, bu nasıl mümkün?” diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Aslında cevabımız çok basit: Karşımızdaki insanın zevklerini, ihtiyaçlarını önceden ince ince düşündüğümüz hareketlerimiz ile! Tabii, bunun için alışveriş merkezlerini baştan sona gezip internette uzun araştırmalar yapmamıza gerek yok. Çünkü HUAWEI’nin bizim için önceden düşündüğü her detay, sevgimizi göstermenin bir yolunu 14 Şubat ile sınırlı bırakmıyor; yılın her gününü bir kutlamaya çeviriyor!

HUAWEI ile Aşkın Modası | Fotoğraf: HUAWEI

Hayatımızın her gününü 14 Şubat gibi özel kılmak belki kulağa ancak şiirlere konu olabilecek bir romantizm gibi geliyor olabilir fakat neden hayatımızı bir şiir gibi yaşamayalım ki? Hele psikanalist Erich Fromm’a göre sevgi zaten başlı başına bir sanatken! Tabii, bu sanatı uygularken biraz yardıma da ihtiyacımız olabiliyor! O zaman güzel bir haberimiz var: Zamansız bir şıklığı geleceğin teknolojileri ile birleştiren HUAWEI, Sevgililer Günü’ne özel bir kampanyaya imza atıyor; yılın bu özel gününde biriktirdiğimiz bütün anları sürekli kullanabileceğimiz birer şık tasarıma dönüştürüyor! İşte biz de bu sene kalbimize yakın olan o kişiye, onun tarzını yansıtırken HUAWEI’nin yenilikçi teknolojileri sayesinde farklı hobileri keşfedebileceği, yeni deneyimlerin bir parçası olabileceği hediyeyi araştırıyoruz! Radarımızda ise aktör Marcel Marceau’nun kelimelerin ötesindeki sevginin dili olarak tanımladığı müzik ve o kişiyleyken hem durmasını istediğimiz hem de çok hızlı geçtiğinden yakındığımız zaman var! Evet, sevgimizin kalıcı hediyesi HUAWEI FreeClip kulaklıklardan ve o hiç hızlı geçmesin dediğimiz zamanın takibini bize veren HUAWEI WATCH GT 4 saatlerden bahsediyoruz.

HUAWEI FreeClip | Fotoğraf: HUAWEI

HUAWEI FreeClip

Eğer filmlerin en heyecanlı o sahnesini hayatımızın her günü yaşamak, sevgimizi bir şiire dönüştürmek istiyorsak minik detayları unutmamamız gerekiyor! Tabii ki arka planda çalan o müzikten bahsediyoruz! Zaten çoğumuz için de müzik günün vazgeçilmez bir parçası değil mi? Bize sorarsanız yoğun bir günün ortasında hayallere dalmak için başvurduğumuz müziği sevdiğimiz kişinin bize hediye ettiği bir kulaklık ile dinlemek Erich Fromm’un bahsettiği sevme sanatı olabilir. Bir de söz konusu HUAWEI FreeClip’in aktif yaşamları içerisinde hem müzik tutkunlarına hem modaya düşkün kişiler için her detayı düşündüğü kulaklıkken!

HUAWEI FreeClip | Fotoğraf: HUAWEI

HUAWEI FreeClip; şık bir tasarım ve Açık Kulaklık dinleme teknolojisinin en iyilerini bir araya getiriyor; markanın önceki ses ürünlerinin yenilikçi özelliklerini şık bir klipsli tasarım ile buluşturuyor! Üstelik söz konusu bluetooth’lu kulaklıklar olduğunda her an düşeceğinden korktuğumuz o rahatsızlık hissini ortadan da kaldırıyor. Özellikle spor ve açık hava aktiviteleri için ihtiyacımız olan bütün detayları önceden düşünen ve kulak kanalını tıkamayan bu yenilikçi tıkaç, hem rahat bir kullanım sunuyor hem de trafik sesi gibi çevresel seslerden haberdar olmamızı sağlayarak güvenli bir deneyim alanı yaratıyor. HUAWEI FreeClip, IP54, su, toz ve ter için dayanıklılık sunuyor ayrıca tek seferde 8 saat, şarj kutusu ile 36 saate kadar müzik çalma süresi sayesinde uzun bir pil ömrü sağlıyor! Kısacası ofiste arka arkaya görüşmeler yaptığımız uzun bir günde “Kulaklığımın pili biter mi?” korkusu tarihe karışıyor. Çünkü yeni ses arkadaşımız HUAWEI FreeClip; spor, moda, eğlence, mobil ofis gibi her senaryoda çok yönlü kullanımlar için bütün detayları önceden hesaplıyor!

HUAWEI WATCH GT 4 | Fotoğraf: HUAWEI

HUAWEI WATCH GT 4

Biz zamanın kontrolünü kazanmak için yeni taktikler geliştirmeye çalışırken nasıl oluyorsa “aşk” bu kavramı bir roller-coaster’a çeviriyor! Hızlanıyor, duruyor, yavaşlıyor… Zamanın kontrolünü kazanmak pek kolay olmasa da HUAWEI WATCH GT 4 sayesinde ritmini tutmak mümkün! Klasik saat tutkunları için yeni nesil saatleri zanaatkarlık ve lüks görünümün bir araya geldiği şık bir tasarıma dönüştüren HUAWEI WATCH GT 4; farklı stillere, kişiliklere ve durumlara kolayca uyum sağlıyor!

HUAWEI WATCH GT 4 | Fotoğraf: HUAWEI

HUAWEI WATCH GT 4; zarif bir tasarımı sağlık ve fitness özellikleri ile birleştirerek dayanıklaştırıyor. Bu sayede klasik saat koleksiyonunu geliştirirken yepyeni bir akıllı saat deneyimi arayanlar için mükemmel bir seçenek oluyor! Geliştirilmiş Aktivite Halkaları, yepyeni Stay Fit uygulaması ve yükseltilmiş GNSS takibi ile akıllı saat, fitness deneyimini dönüştürürken yapay zekâ destekli TruSeen™ 5.5+ sağlık ölçümlerinde hassasiyet sunuyor; kullanıcıları sınırlarını şefkat ile aşmaları için teşvik ediyor.

Hayatın detaylarını bir sevgi kutlamasına çeviren HUAWEI ürünlerine ve Sevgililer Günü kampanyasına dair daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz! Yılın her günü kutladığımız Sevgililer Günü’müz kutlu olsun!

Kapak Fotoğrafı: HUAWEI