Kendinizi hiç gün ortasında “ben bugün su içtim mi?” diye düşünürken ya da son 4 saattir sandalyeden kalkmadığınızı fark ederken buldunuz mu? Eğer 50’li yıllarda yaşıyor olsaydınız muhtemelen, sabah gittiğiniz işinizde son derece rutin bir tempoyla çalışır ve her gün aynı saatte işten çıkıp evinize dönüyor olurdunuz. 24 saate en az 48 saat sığdırmaya çalıştığımız 2020’ler gerçekliğindeyse, rutinler çok daha komplike ve aslında hepimizin birer asistana ihtiyacı var. Her anlamda hızlanan hayat akışında ajandamızda yazanların takibini yapmak belki daha kolay. Peki alışkanlıklarımızın takibini yapmak? İşte HUAWEI WATCH GT 3 tam bu noktada devreye girerek sağ kolunuz olmayı hedefliyor.

Huawei GT3

Tepeden Tırnağa Sürekli Bakım: HUAWEI WATCH GT 3

İş, aile, sosyal yaşam, ikili ilişkiler… Bir gününüzün rutin akışını düşündüğünüzde fark edeceksiniz ki kendimiz dışında herkese ayırmak için zamanımız var. Sosyal yaşam, iş ve kişisel bakım üçgeninden çoğunlukla iki köşeyi seçebildiğimiz bu düzende, en kolay ihmal ettiğimiz şüphesiz sonuncusu. Yine de sağlıklı alışkanlıklar edinmek sandığımız kadar zor değil. Yalnızca hatırlatmaya ve takibe ihtiyacımız var ki bunu da HUAWEI WATCH GT 3 üstleniyor.

Tüm Gün SpO2 Takibi

HUAWEI WATCH GT 3

Saatlerimiz, özellikle son birkaç yılda bizi tanımlayan bir aksesuar olmanın ötesinde, fiziksel ve ruhsal sağlığımızı takip eden birer asistan haline geldiler. HUAWEI WATCH GT 3 de aynı motivasyonla, tüm gün, vücudun oksijen ihtiyacını yansıtabilen önemli hayati belirtilerden biri olan kan oksijen doygunluğunun (SpO2) kaydını tutuyor. Böylece siz çalışırken, egzersiz yaparken, uyurken yani 24 saat boyunca SpO2 seviyesi tespitini otomatik olarak sağlayarak sağlığınızı dikkatli bir şekilde koruyor.

Daha İyi Alışkanlıklar, Daha İyi Bir Sen

HUAWEI WATCH GT 3

Yeni yıla yaklaşırken, dünyayı ele geçirmek ve 62 kilo vermek gibi gerçekçi (!) hedeflerle dolduracağımız “yeni bir yıl yeni bir ben” listeleri de yolda. Eğer bu yıl, listenize biraz daha ulaşılabilir hedefler eklemek isterseniz işe daha iyi bir uyku düzeni benimsemek, günlük su alımınızı arttırmak ve egzersiz yapmayı hatırlamak gibi adımlarla başlayabilirsiniz. Tabii ki tüm bu basit ama sıkça ihmal ettiğimiz iyi alışkanlıkları edinirken HUAWEI WATCH GT 3, yine yanımızda. Günlük hedefler belirleyen akıllı saat, sağlıklı alışkanlıklar geliştirmemize yardımcı olmak için düşünceli hatırlatmalar sunuyor.

Tepeden Tırnağa Sürekli Bakım

HUAWEI WATCH GT 3

Güne enerjiyle erken başlamamanın en önemli ilk adımı, tutarlı bir uyku programı. HUAWEI WATCH GT 3, uyku rutini oluşturmamıza, nabzımızı izlememize, nefesimizi düzenlememize ve stresli olduğumuzda gerginliği azaltmamıza yardımcı olmak için uykumuzu takip edebilmemize de aracılık ediyor. Ayrıca menstrüasyon döngüsünden vücut durumuna pek çok veriyi kaydederek, rahatlayıp yaşamın tadını çıkarmamız için alan tanıyor.

Uzun Pil Ömrü, Kablosuz Şarj

HUAWEI WATCH GT 3

Elbette 24 saat yanımızda olan bir asistanın da zaman zaman dinlenmeye ihtiyacı var. Bununla birlikte kablosuz şarjı destekleyen HUAWEI WATCH GT 3, rutin pil ömrü endişelerimizden çok uzakta. Şarj cihazınızı unuttuğunuzda telefonunuzu ters şarj etmek için kullanmanıza izin veren akıllı saat, tam şarjla 14 güne kadar dayanabiliyor. Böylece “hatırlatma gelmedi, egzersiz yapmayı unutmuşum” gibi bahanelere mahal vermezken hiçbir sağlık kontrolünü kaçırmamanıza da yardımcı oluyor.

Son olarak, her daim yanımızda olan bir akıllı saatten bir diğer beklentimiz de tüm bu fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra görselliğiyle de stilimizi tamamlaması. HUAWEI WATCH GT 3, bu konuda da beklentileri karşılıyor. Minimalistlerden, spor tasarımlar sevenlere, onlarca farklı tarza hitap ederek hayatın her anını hem şık hem de kullanışlı hale getirmeye yardımcı olan akıllı saatin tüm özelliklerine buradan göz atabilirsiniz.