Bu hafta için bir ay önceki planları sorsanız çok farklı seçenekler sunabilirdim; ama hayatın bizlere ne getireceğini önceden bilemediğimiz için tercihlerimiz de, seçeneklerimiz de değişiyor. Hayatın yavaş yavaş hızını artırmaya başladığı İstanbul, bu hafta sonu birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

28 Haziran Cuma

Hüsnü Şenlendirici Ensemble & Mehmet Erdem @ ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu

Klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici, yerli ve yabancı sanatçılarla gerçekleştirdiği performanslarına bir yenisi ekliyor. ‘Hakim Bey’ şarkısıyla geçtiğimiz yılın en iyi çıkış yapan sanatçısı unvanına sahip olan Mehmet Erdem ile bir araya gelecek olan Hüsnü Şenlendirici, kendi albümlerindeki eserler haricinde günümüzün en sevilen parçalarına konser süresince yer verecek.

Fil’m Hafızası Sunar: Horror Night hosted by Can Evrenol @ Bloom Ortaköy

Her ay farklı bir temayla konuk olacak olan yönetmenlerin izledikleri ve beğendikleri filmleri ve müzikleri katılımcılarla paylaşmayı planlayan Fil’m Hafızası’nın ilk konuğu ödüllü genç yönetmen Can Evrenol. DJ kabininde ise Mete Yafet, seçtiği parçalarla gecenin müziğine ev sahipliği yapacak. Evrenol, uluslar arası festivallerden seçtiği korku ve gerilim temalı kısa filmlerle katılımcılara korku dozajı hayli yüksek bir gece yaşatacak.

 

29 Haziran Cumartesi

Circo Italiano @ Carrefour İçerenköy AVM

Hafta sonu ailenizle plan yapmak isteyenlerdenseniz, Circo Italiano’nun rengarenk dünyası sizi bekliyor. Vahşi aslanlardan Indiana Jones’a, motor show’dan akıllı köpeklere kadar aklınıza gelebilecek en eğlenceli şovlar Circo Italiano’da.

Mabel Matiz @ KadıköySahne

Son olarak Aysel Gürel anısına hazırlanan “Aysel’in” albümündeki ‘Sultan Süleyman’ yorumuyla dikkatleri üzerine çeken Mabel Matiz, şarkılarıyla KadıköySahne’de olacak Cumartesi gecesi. Kendine has vokali ve şarkılarıyla Mabel Matiz, birkaç saatliğine de olsa müzik dolu keyifli anlar yaşamanıza yardımcı olacak.

Suma Beach Açılış Partisi

Sarıyer Gümüşdere’de konumlanan Suma Beach, yaz sezonunu müzik dolu partiyle açıyor. İki farklı sahnede gerçekleşecek 12 saatlik müzik ziyafetinin konukları dans müzik severlerin favori İtalyanları Tale of Us, elektronik müziğin kült ismi Adultnapper, Bob Moses, Thugfucker, Mind Against, Vaal, Maxi Storrs ve Dearhead.

 

30 Haziran Pazar

Oto Drag @ Intercity İstanbul Park

Araba ve hız tutkunuysanız bu Pazar Intercity İstanbul Park’ta olmalısınız. Oto Drag’ta gün boyu gerçekleşecek yarışları ve şovları izleyebilir, ana tribün arkasına kurulan etkinlik alanındaki etkinliklere katılabilir, klasik otomobilleri inceleme fırsatını yakalayabilirsiniz. Hızlı bir Pazar günü için kaçmayacak bir etkinlik.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?