Düzenlediği festival, bienal ve etkinliklerin yanı sıra kültür ve sanatı desteklemek için 45 yıldır çalışan, İstanbul’un kültür ve sanat yaşamının vazgeçilmezi İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) yeni yaşını 1000 üniversite öğrencisine İKSV Kültür Sanat Kart hediye ederek kutlayacağını duyurdu!

kultur-sanat-kart-fb-cover

Eczacıbaşı Topluluğu’nun desteğiyle gerçekleşecek bu çok önemli proje, size de bizim gibi “keşke üniversiteli olsaydım!” dedirtecek: Öğrenimini Türkiye’de sürdüren 18-25 yaş arası 1000 üniversite öğrencisi, İKSV’nin düzenlediği tüm etkinliklerde kullanılabilecek 250 TL değerinde İKSV Kültür Sanat Kart hediye edecek. Önümüzdeki yıllarda da sürdürülecek bu proje, gençlerin kültür ve sanat yaşamına erişimini arttırmak açısından büyük önem taşıyor.

KulturSanat-Kart

Bir yıl süreyle tüm İKSV etkinliklerinde geçerli olacak İKSV Kültür Sanat Kart’a başvurular 23 Ocak-11 Şubat 2017 tarihleri arasında, binuniversiteliaraniyor.com adresi üzerinden yapılacak. Başvurular sırasında sorulacak soruya doğru yanıt vererek bilgilerini dolduran öğrenciler arasından çekilişle belirlenecek 1000 öğrenci, 2017 yılı için bu kartı almaya hak kazanacak.

Evet, bazılarınız yaş sınırı nedeniyle ya da öğrenci olmadığınız için başvuramıyor olabilirsiniz. Fakat eminiz ki bu karttan faydalanacak birilerini tanıyorsunuz ve bu mutlu haberi onlarla paylaşmadan duramayacaksınız.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN