IFMO (İstanbul Film Müzikleri Orkestrası) yeni programında Star Wars müzikleriyle hayran bırakacak. Müzik aşıkları ve “Güç”ü içinde taşıyanlar iyi okusun!

ifmo

Türkiye’de müzk camiasını ve geek topluluğunu bir araya getiren değerli orkestramız IFMO; Karayip Korsanları, Yüzüklerin Efendisi, James Bond, Harry Potter gibi sinema efsanelerini çanlarıyla kemanlarıyla müzik sahnesine taşıdığı gibi Star Wars (Yıldız Savaşları) temasını gözüne kestirmiş. Hans Zimmer, Murray Gold gibi müzik dahileri sinema sektöründe olduğu sürece müzik ve sinemanın ilişkisi asla bitmeyecek. IFMO da bu ilişkiyi sadece ekranlardan görmememiz için bize Avrupa standartlarında bir performans sunuyor.

ifmo 2

27 Aralık Cumartesi 20:30 İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi‘nde gösterime sunulacak programa Yıldız Savaşları Hayran Topluluğu ve 501. Lejyon Türkiye Kostüm Kulübü yardım ve yataklık ediyor.
Eğer bir film severseniz, sahnede ellerinde ışın kılıçlarıyla müzisyenler görmeye hazırsanız, tam kafanıza göre geek esintili bir ortamda vakit geçirmek istiyorsanız hiç durmayın 27 Aralık Cumartesi günü 20:30’da müziğin tadını çıkarmaya gelin.
Bu arada Jedi taraftarları dikkatli olsun. Orkestranın şefi Darth Vader olacak!

Fotoğraflar: https://www.facebook.com/ifmo.tr

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?