Ağustos geldi, bayram bitti derken bence İstanbul’un en keyifli zamanları başlıyor. Tatilciler yavaş yavaş evlerine dönerken, şehir de hareketleniyor. Tatil bitti bunalımına girmeyin, yeni mekanlar ve partiler ile hafta sonlarının keyfini çıkarın!

15 Ağustos Perşembe – After Work Party Suada

disorder - gökay çatakAfter Work Party Suada iş çıkışı keyifli bir akşam geçirmek isteyenler için ideal. Perşembe akşamı için diğer bir seçenek ise fotoğrafçı Gökay Çatak‘ın Klup Külah‘da gerçekleşecek olan Disorder sergisinin açılışı, müzikler Gazali’den.

16 Ağustos Cuma

Placebo konserine gitmeyenleri Gigology On Boat Party‘sine alalım. Parti Kabataş vapur iskelesinden kalkacak teknede gece yarısına kadar sürecek, devamında ise Ortaköy Kiki’de sabaha kadar eğlenilecek. Dj setinin başında Adana Twins, Cocolores ve Murat Uncuoğlu var.

17 Ağustos Cumartesi & 18 Ağustos Pazar

suma beach

Hafta sonu programı ise tabii ki Suma Beach! Cumartesi gecesi Dixon, No Regular Play, Sonja Moonear, Eren Eren ve Mr.Sür ile dans; pazar ise plajda keyif. Gecenin playlistinden bir örnek ile şimdiden havaya girin.

theMagger’dan Suma Beach üzerine…

İstanbul’da Açılan Yeni Mekanlar

İstanbul’da yeni mekanlar kapılarını açtı sizi bekliyor: Karaköy’de açılan ve Texas Burger‘inin lezzetiyle dillere düşen Baltazar; Leb-i Derya’nın sahibinin açtığı ve isim annesinin Ece Temelkuran olduğu kocaman teraslı Ferahfeza; kahve kokuları ve çalan jazz ile kendinizi evinizde hissedeceğiniz Kumbaracı Yokuşu’ndaki Coffee&Jazz; lezzetli paninileri ile Şişhane’deki Milk Bar; yakında yemek atölyelerine de başlayacak olan samimi mekan Mini Kitchen by Hecha.

theMagger’dan Milk Bar üzerine…

milk bar

Şehirden fazla uzaklaşmak istemeyenler, cumartesi ve pazar günlerini KüçükÇiftlik Park‘ta ikincisi gerçekleşecek olan Garden Sale‘de geçirebilirler. Tasarım ürünlere uygun fiyata sahip olurken, cumartesi akşamı Sattas’ın müzikleriyle eğlenebilir ya da açıkhava sinemasında keyif yapabilirsiniz.

garden sale

Tasarım demişken; Galata’da açılan Fifth Avenue butik, retro ürünleri son moda tasarım harikaları ile birleştiriyor. Nişantaşı Mim Kemal Öke Caddesi’ndeki Fey’de ise sahibesi Fatoş Yalın’ın hem kendi ürettiği hem de yurt dışı seyahatlerinden topladığı vintage ürünler mevcut. Karaköy’deki Güdü de envai çeşit mobilya, aksesuar ve dekoratif eşyalar ile dolu.

theMagger Ajanda’dan diğer hafta sonu etkinlikleri…

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN