Benetton denince aklıma can alıcı renkler ve çizgiler geliyor. Mavi, turuncu, pembe, turkuaz, fuşya… Bunların hepsini barındıran eğlenceli, bir o kadar şık ve cool bir marka Benetton. Geçen hafta İstinye Park’taki yeni mağaza konseptini merak ettiğim için, mağazanın lansmanına gittim. Karşıma markanın tarihini ve modern anlayışını birleştiren, müşterinin farklı ürünlere rahat ulaşabilirliğini sağlayan aynı zamanda duygusal deneyimi de arttıran bir mağaza çıktı. Kısaca, Benetton’un On Canvas konseptiyle yenilediği mağazasını mutlaka ziyaret edin!

Benetton Türkiye

Benetton; Milano, Moscova, Lisbon, Paris ve Dubai’den sonra İstanbul İstinye Park mağazasında 370 metrekarelik bir alanda adeta bir sergi alanı oluşturmuş. Renkler ve koleksiyonları öne çıkaracak şekilde İtalyan stili ile tasarlanmış mağazanın genişliği, duvarlardaki renkli ve heyecan verici görselleri sizi içeri girdiğiniz anda etkiliyor. Müşteriye alışveriş yaparken tasarımı ve renkleriyle güzel deneyimler sunan mağazaları çok seviyorum; Benetton’un yeni konsepti de tam sevdiğim şekilde olmuş!

Benetton Türkiye

Canlı renkleri ve çizgileri hayatlarına taşımak isteyenlere tavsiyem en kısa zamanda İstinye Park’ın yolunu tutmaları… Özgür ruhlu, renkli kişiliklerin bu mağazadan çıkamayacaklarına eminim!

Benetton Türkiye

Benim favorilerim tropikal motiflerin olduğu bluzlar, desenli viskon elbiseler oldu. Ofise rahat aynı zamanda şık gitmek isteyenler için de A kesim eteklere ve şık elbiselere göz atmalarını öneririm.

Benetton Türkiye

United Colors of Benetton’un ikonik mağazasında erkekler de sıkılmayacaklar :) Erkek koleksiyonunun geniş ve keyifli olduğu Benetton’dan özellikle renkli polo yakaları ve desenli ceketleri tavsiye ediyorum. Erkekler; dolabınızda ilkbahar ve yaza yer açın!

Benetton Türkiye

Çocukları da tabii ki unutmayan Benetton’un çocuk reyonuna bayıldım. Bu koleksiyonun enerjisi sayesinde etrafta kişiliği canlı, renkli ve özgür ruhlu çocuklar göreceğimize eminim.

Benetton Türkiye

1 Nisan’da yeni konsepti ile kapılarını açan İstinye Park Benetton Mağazası’na her açıdan bayılacaksınız. Benetton’un renkli dünyasını sosyal medyadan da yakalamak için instagram.com/benettonturkiye‘yi takip etmenizi öneririm!

Herkese sevgiler xx

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

FAVORİ YAZILAR