Lüks nedir? Sadece pahalı olana erişim mi? Popüler olanı satın alabilmek mi? Hiç sanmıyoruz. Lüks bir bütündür. En doğrusunu seçebilme yeteneği ve hatta çoğu zaman tasarruftur. Vakit, stil ve enerji tasarrufu. Dolapta veya evde onlarca kullanılmayan eşya yerine “iyi ki almışım” cümlesinin geçmesidir. Bir yerde her zaman tercihlerinize uygun ürünlerle karşılaşabilecek olmanın verdiği rahatlık size zaman ve konfor kazandırır. Deneme yanılmaya zamanı olmayanlar için ise ciddi bir enerji tasarrufudur.

Beymen.com, iyi ki var!

Beymen.com

Beymen.com’un yeni kategorileri ve yaşamımızın her alanına hitap eden ürün seçkisi vaktimizi, stilimizi ve enerjimizi muhafaza etmenin yanı sıra sadece Beymen.com’dan alışveriş yapma düşüncesi bile bizi heyecanlandırmaya yetiyor aslında. İtiraf edelim; doğum günümüzde hediyelerin toplandığı köşede, yılbaşında o meşhur ağacın altında, mezuniyet yemeğinde gözümüze çarpan Beymen.com hediye paketlerinin yaydığı mutlu eden bir enerji var.

Beymen.com

Lüks Ritüellerde Yenilik Zamanı

Biliyorsunuz alışveriş alışkanlığımız son 2 senede yeni bir mecra kazandı. Araştırmacıların öngörüsüne göre her 10 tüketiciden 8’i online alışveriş kanalları tercih etmeye başlayacak. Türkiye’de e-ticaret 2020 yılından beri %66 oranında büyüme göstermişken Beymen de Beymen.com ile, mağazalarında sunduğu eşsiz alışveriş deneyimini 500 marka ve 20.000’den fazla ürünle bambaşka bir boyuta taşıdı. Bildiğiniz Beymen, bilmediğiniz ürünlerle, istediğiniz her anda her yerde.

Birlikte mağaza gezmek ne kadar keyifliyse, ne kadar uzakta olursak olalım tek linkle “Bu nasıl sence?” diye sorabilme imkanı, bize yeni anılar yaratma şansı tanıyor.

Hem 10.000 metrekarelik alanıyla Türkiye’nin en büyük mağazasına sahip olup hem de Türkiye’nin ilk ve tek dijital lüks platformunu olarak konumlanmak için sadece iyi ürün satıyor olmak yetmez elbette.

“Digital Luxury Shopping Experience” araştırmaları 2023 yılına geldiğimizde dünyanın en iyi markalarının %30’una online platformlardan erişeceğimizi söylüyor. Peki uzun süre hayalini kurduğunuz o koltuğu oturmadan ve görmeden almak müthiş bir güven istemiyor mu?

Ya da o kahve makinesini denemeden sepete atmak? Evinizi size özel bir spor salonuna dönüştürecek kondisyon küreğinin profesyonel bir şekilde teslim edileceğinden emin olmak. Heyecanla hazırlık yaptığınız ebeveyn olma yolcuğuluğunda ilk bebek arabasını seçerken Beymen.com’a güvenmek…  Bizce Beymen.com’un “fazlası” güvenmekle alakalı.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine duyulan güven, “Beymen.com seçkisine girmişse iyidir” hissi, mağazalarına her an ulaşabilecek olma imkanı. O porselen yemek takımının size gelmeden önce en iyi koşullarda korunduğundan, en doğru şekilde paketlendiğinden şüphe duymamak. Beymen.com, tek bir çiziğin, bütün büyüyü bitirebileceğini biliyor.

Beymen.com

En iyilerin buluşma noktası Beymen.com, yeni kategorileri ve zenginleşen ayrıcalıklı seçkisiyle taptaze bir sezona daha hazır. Moda, kozmetik, ev, mobilya, anne & bebek, oyuncak, spor, outdoor, teknoloji ve yaşam seçkileriyle hayatın her alanına hitap eden kategorileriyle sadece her zaman kullandığımız ürünlere ulaşmamızı sağlamıyor, aynı zamanda kuşkusuzca yeni ve daha önce hiç duymadığımız markaları keşfetmemiz için bir platform sunuyor.

En konforlu olduğumuz yerlerde, her an keşifte kalabilelim diye Beymen.com bizimle.