Tatil sizi yeni teknolojilerden ve yeniliklerden uzaklaştırmasın: Yaz tatili için yolunuz Bodrum’a düşecekse, Jaguar’ın tamamen elektrikli ilk SUV’u I-PACE ile Bodrum’da tanışabilirsiniz!

Jaguar Electric Zone adındaki pop-up showroom, 13 Temmuz – 2 Eylül tarihleri arasında Bodrum Yalıkavak Marina‘ya uğrayanları hem elektrikli araç dünyası ve elektrikli araçların artıları hakkında bilgilendirmeyi hem de Jaguar’ın tamamen elektrikli ilk SUV’u I-PACE‘i tanıtmayı amaçlıyor. Tamamen elektrikli bu performans SUV’u, 480 km’ye ulaşan bir menzile sahip ve bu özelliğiyle standartların çok üzerinde.

Güçlü spor otomobil performansı ve beş koltuklu SUV rahatlığını bir araya getiren tamamen elektrikli Yeni Jaguar I-PACE, dört çeker özelliği ve yükselebilen süspansiyonları sayesinde asfalt yolların dışında da performans sergileyebiliyor. 400 BG güç sağlayan elektrikli motoru ile 0’dan 100 km/sa hıza 4,8 saniyede ulaşabiliyor ve bunu sessiz bir şekilde sağlıyor. Yeni Jaguar I-PACE’i yakından tanıma imkanının sunulduğu ve elektrikli araç dünyasıyla ilgili soruların cevap bulduğu Jaguar Electric Zone’da, ön satış işlemleri de gerçekleştiriliyor.

Siz de Bodrum’dayken Jaguar Electric Zone‘u ziyaret edin, Jaguar I-PACE‘le tanışın ve elektrikli araç dünyası hakkındaki tüm soru işaretlerinize yanıt bulun.

Jaguar Electric Zone
Yer: Bodrum Yalıkavak Marina – Ana Giriş Kapısı
Tarih: 2 Eylül 2018’e kadar
Saat: Hafta içi 18.00 – 00.00, hafta sonu 18.00 – 01.00

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN