Moda ve çevresinde kahvaltı yapılabilecek birçok yer var, zamanla bu yerler daha da artış gösterdi. Hang Cafe bunlardan yalnızca biri, üstelik çoğu yerden çok farklı…

Rex sinemasını solumuzda bırakıp aşağıya doğru giderken girdiğimiz soldaki ilk sokakta Hang. Damacı Sokak'ın yepyeni sakini, yanındaki yerlerin tersine epey orjinal bi tasarıma sahip. Özellikle duvarındaki galaksi illüstrüsyonu mekana girdiğiniz an dikkatinizi çeken bir öğe.

Rexx sinemasını solumuzda bırakıp aşağıya doğru giderken girdiğimiz soldaki ilk sokakta Hang. Damacı Sokak’ın yepyeni sakini, yanındaki yerlerin tersine epey orijinal bi tasarıma sahip. Özellikle duvarındaki galaksi illüstrüsyonu mekana girdiğiniz an dikkatinizi çeken bir öğe.

Hang'te taptaze ürünlerle yapılmış kahvaltı tabakları, değişik çeşitleri de bulunan omlet ve yumurtaları tatmanız mümkün. Farklı bir kahvaltı arayışıdaysanız English breakfast ve vegan kahvaltıyı deneyebilirsiniz. Kahvaltının ardından lezzetli kahveleri eşliğinde keyif yapabileceğiniz gibi tatlılarına da bi şans verin derim. Özellikle snickerslı cheesecake en meşhurlardan. Mutlaka uğrayın!

Hang’de taptaze ürünlerle yapılmış kahvaltı tabakları, değişik çeşitleri de bulunan omlet ve yumurtaları tatmanız mümkün. Farklı bir kahvaltı arayışıdaysanız English breakfast ve vegan kahvaltıyı deneyebilirsiniz. Kahvaltının ardından lezzetli kahveleri eşliğinde keyif yapabileceğiniz gibi tatlılarına da bi şans verin derim. Özellikle snickerslı cheesecake en meşhurlardan.

Mutlaka uğrayın!

Hang Roasting Coffee & Breakfast Adres: Caferağa Mah. Damacı Sok. No: 6B Kadıköy / İstanbul

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN