Kahve kültürümüz ve kahve içme alışkanlıklarımız dönüşüm geçirdikçe, kaliteli kahve içmenin önemini ve değerini daha iyi anlıyoruz. Tabii o eşsiz kahve lezzetini evimize taşımak da önceliklerimizden biri oluveriyor. Sabah uyandığımızda yalnızca bizi uyandıracak bir fincan kahveye ya da o mis kahve kokusuna ihtiyaç duymuyoruz artık. Evde içtiğimiz kahvenin kaliteli çekirdeklerden hazırlanmış olması, hatta mümkünse profesyonel teknikler ve tariflerle hazırlanması, iyi bir sunuma sahip olması da bir fincan kahveden beklediklerimizin yanına eklendi. Kendi mutfağının baristası olmak için atölye çalışmalarına katılanlarımızın, latte art yeteneklerini geliştirerek sevdiklerine sürpriz sunumlar yapmak isteyenlerimizin sayısı hiç de az değil! Nespresso makine ailesinin yeni ve yetenekli üyeleri Nespresso Creatista Pro ve Nespresso Creatista Plus, şimdi işimizi biraz daha kolaylaştırıyor ve kahve tutkunlarına, özgün, yüksek, kaliteli latte art hazırlıyor.  

Nespresso Creatista Pro ve Nespresso Creatista Plus, cappucino sütünün krema formunu en güzel halinde sunmak ya da latte artla harikalar yaratmak için en kolay ve pratik imkanları sunuyor.  İki yeni model de cappucino, latte macchiato, café latte ve flat white gibi önceden ayarlanmış ve kişiselleştirilebilen 9 tarif seçeneğiyle damak tadınıza uygun lezzetli kahveler hazırlamanızı ve imza dokunuşlar yapmanızı oldukça kolaylaştırıyor. 

Sadece 75 saniyede 2 cappucino hazırlayabildiğinizi düşünün… Nespresso Creatista Pro, aynı anda hem sütü ısıtıp hem de kahveyi hazırlayabilme özelliğiyle sütlü tariflerde sınırların ötesine geçiyor. Sıcak su özelliği kahvesini sade tercih edenler için ristrettodan americanoya, sütlü tercih edenler için de cappucino, café latte, latte macchiato ve flat white gibi seçenekler sunuyor. Kişiselleştirilmiş özel tarifleri kaydetme özelliği sayesinde tercihlerinizi unutmayan, ev konforunda şehirdeki favori kahvecinizde içtiğiniz kahvenin aynısını içmenizi ve hatta özgün latte art örneklerini hazırlamanızı sağlıyor.

Nespresso’nun kahve uzmanlığını gelişmiş süt kıvamlama teknolojisiyle birleştiren, süt sıcaklığı, köpük kıvamı ayarlayan, inovatif, otomatik ve uzman buhar çubuğu sayesinde Nespresso Creatista Plus ise gelişmiş bir kahve deneyimini pratik hale getiriyor. Latte art kreasyonları ve ipeksi, pürüzsüz bir latteden kremalı bir cappucinoya kadar çeşitli süt bazlı tarifler ustalıkla hazırlanabilir hale geliyor. 

Nespresso makine ailesinin bu yeni ve yetenekli iki üyesi, zarif tasarım ve paslanmaz çelik kaplamalarıyla modern, şık ve sağlam bir duruş sergiliyor. Nespresso Creatista Pro dokunmatik ekranı, Nespresso Creatista Plus ise LCD ekranı sayesinde sizinle iletişim kuruyor. 

Sabah uyanınca, çalışmaya ara verince, yemek sonrasında keyif yaparken… Evinizin konforunda, sanat eseri seviyesinde nefis kahveler yapmak, kişiselleştirdiğiniz makinenizden bir “her zamankinden!” istemek artık gününüzü güzelleştirecek anlar arasına ekleniyor. Nespresso, tercih ettiğiniz kahve nasıl olursa olsun, kahve sanatında ustalaşmanızı, pratik ve keyifli bir hale getiriyor. 

Daha fazla bilgi almak için tıklayın.