Her şey dijitalleşti farkındayız ve teknolojiye teşekkür ederiz ama… Şöyle keyifle bir check-list hazırlayıp, kendi ellerimizle ve en sevdiğimiz kalemle, başardıklarımıza ‘tik’ atmanın hazzı asla dijitalleşemez haksız mıyız? Biz “Bunu da başardım” hissini ikiye katlayan o tik atmaların sağladığı motivasyona bayılıyoruz. Hele ki yapılacaklar listemizdeki hedeflere ulaştığımız an, o kağıt adeta bir karneye dönüşüveriyor. Şimdi sizinle birbirimize söz verip 21 günümüzü sadece ama sadece kendimize bir iyilik yapmak için ayıracağız. Var mısınız? Yapmamız gereken tek şey bir kutu Herby Fit Çay Hedef 21 Gün almak. Yoğunluğunuzu, günlük temponuzu biliyoruz, Herby de biliyor bu yüzden eğlenceli kutunun içinde ihtiyacımız olan her şey hazır. Check-list bile! Gelin Hedef 21 gün kutusunu birlikte açalım.

Neden 21 Gün?

Başlamadan önce “neden 21 gün de 19 değil?” sorusuna açıklık getirelim. Psikolojide de yeri olan 21 gün kuralını / teorisini daha önce duymuş olabilirsiniz. 21 gün bilinçaltımızın inanç kabul süresi olarak görülüyor. Bir şeyi 21 gün boyunca aksatmadan devam ettirdiğimizde zihnimiz o eylemi alışkanlık haline getiriyor. Aynı şekilde bu teori uzaklaşmak istediğimiz alışkanlıklarımız için de geçerli. Bu yüzden Herby Fit Çay’ın 21 günlük seti, fit bir yaşam tarzına adım atmak için harika bir başlangıç olacak!

Kutumuzu açarken kendimizi evine hediye gönderilen bir influencer gibi hissediyoruz. Motivasyon yükselten stickerlar, çok keyifli bir check-list ve 42 adet Herby Fit Çay poşeti bizi karşılıyor. Bu çaylardan 21 tanesi Yeşil Kahve Çekirdekli ve Mangolu, 21’i ise Elma Sirkeli ve Elmalı. İki ara öğün için iki lezzet.

Yeşil Kahve Çekirdekli ve Mangolu Fit Çayımızda; yeşil kahve çekirdeği, mango suyu, yeşil çay, mate, zencefil, rezene, biberiye, funda otu, tıbbi nane, tarçın, limon otu, ısırgan otu, limon kabuğu var. Her biri sindirime, kan şekerini dengelemeye yardımcı ve bağırsak dostu bu malzemelerin antioksidan özelliği de var. Yeşil kahve çekirdeği, yeşil çay ve mate metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olurken, mangonun enfes kokusu etrafınızı sarıyor. Malzemelerin neredeyse tamamı, fazla ödem sorunu ile mücadelemizde destekleyici bir içeriğe sahip.

Elma Sirkeli ve Elmalı Fit Çayımızda ise; elma sirkesi, yeşil çay, elma, mate, biberiye, rezene, funda otu var. Elma sirkesinin kilo kontrolündeki rolü ve kan şekerini dengelemeye yardımcı olmasının yanında funda otunun antioksidan etkisi ve yeşil çayın sayısız faydası tek çayda bir araya getirilmiş. Biz iki çayın tatlarını da faydaları kadar çok sevdik.

Başlamışken tam olsun diyenlerdenseniz, Herby Fit Çay’ın bir de hediyesi var. Herby uzmanları, 21 günlük bu yolculuğa çıkacaklar için 21 güne özel 21 fit tarif hazırlamış. Bu tariflere ulaşmak için de bir kutu Herby Fit Çay almaktan başka hiçbir şey yapmamıza gerek yok. Tarifler, hazırlaması oldukça kolay ve lezzetli içeriklerden oluşuyor.

Herby Fit Çay Nasıl Demlenir?

Gelelim ritüeline. En sevdiğimiz fincanımızı alıyoruz, Hedef 21 Gün kutumuzdan öğünümüze uygun olan Herby Fit Çayı fincana bırakıyoruz. Üzerine 90-100 dereceye ulaşan suyumuzu ekliyoruz. En az 3-4 dakika demlendikten sonra poşeti çıkarıp çayımızı yudumluyoruz. Çayımızın keyfini çıkarırken istersek 21 fit tariften birini seçip hızlıca hazırlamaya da başlayabiliriz. En sevdiğimiz ritüeli ise biliyorsunuz… Check-listimize zafer dolu bir tik atmak!

Herby Fit Çayımızı alıp birlikte başlayalım mı?