Yılın son dergileri; şık ve çarpıcı kapaklarıyla, kapaklardaki doğru isimlerle karşınızda.

VANITY FAIR:

Kate Moss! Sen hep zamansız bir güzel olmaya hem de trendsetter kimliğinle beyinlerimizde yer edinmeye devam et, lütfen. Seni Centrefold dergisinin Sonbahar/Kış sayısında, Venetia Scott objektifinde,elinde içkin ve sigaranla, “dertleri zevk edinmiş” modunda görünce de sevmiştik ancak Vanity Fair çekimini görünce daha çok büyülendik. Neden dersen, Mert&Marcus objekfinde ve Jessica Diehl styling’i ile ; ‘60’ların saç stillerinden en belirgin olan platin sarı saçlarınla, o Prada mayo ve o Prada kürkle o kadar nefes kesici ve tahrik edici görünüyorsun ki; sana aşık olmamak elde değil!

V MAGAZINE:

Alfred Hitchcock’un kült filmi “Shower”daki can alıcı duş sahnesini canlandırıyor Scarlett Johansson, V Magazine’in “The Girl Power” sayısında. Muhteşem kapaklarla imza atmak için, hiçbir zaman risk almaktan ve farklılaşmaktan korkmayan V  Magazine; yine nefis bir iş başarmış gibi görünmüyor mu sizce de?

ELLE USA:

ELLE Amerika’nın Aralık sayısının kapağı beni hayal kırıklığına uğrattı açıkçası! Zira Carter Smith fotoğrafçılık anlayışını sevdiğim biri ve Joe Zee de modanın dahi adamlarından biri bence. Geçtiğimiz ay İngiliz Vogue’una kapak olan Jennifer Lawrence, aslında Balenciaga’nın Resort 2013 koleksiyonundan olan bu beyaz elbiseyle ilk bakışta gayet şık görünse de; o kakülleri işi bozmuş! Ancak içeriğini her zaman beğenirim ELLE Amerika’nın. Uzun makalelerinin ve stil sayfalarının arasında kaybolmayı da pek severim. Bunun yanı sıra, çoğu ELE edisyonu gibi, çıktığı ilk günden bu yana bir çizgisi var ve bu çizgiyi de korumayı başarıyor.

HARPER’S BAZAAR UK:

İçeriği en dolu dolu olan ve modayı sanatla dikte etmesiyle bilinen, İngiliz Harper’s Bazaar’ı nefis bir Aralık kapağıyla karşımızda! Kapak kızı Marion Cotillard’ı oldum olası severim ve Dior Magazine’in ilk sayısına  kapak olduğunda da çok heyecanlanmıştım.  Kendisini Ben Hassett objektifinde, İngiliz Bazaar’ın duruşunu yansıtan müthiş bir styling’le görüyoruz.  Bu sayının  “Women Of The Year” sayısı olduğunu da eklemeliyim!

VOGUE UK:

Natalia Vodianova, İngiliz Vogue’unun Aralık sayısının kapağında! Valentino Resort 2013 koleksiyonundan şık bir parçayla, Mario Testino objektifinde… Tam İngiliz Vogue’u teenage yıldızlardan vazgeçmiş demiştim ki, “One Day With One Direction” adlı kapak spot’u bu sözümü hızla geri almamı sağladı. (Editörün Notu: “One Direction” grubu bu ay deyimi yerindeyse, her yerde! Teen Vogue ve İngiliz Cosmopolitan’ına da kapak olmuşlar, benden söylemesi!)

VOGUE İTALYA:

Kate Upton, moda ve kadın dergilerinin favori yüzü haline geldi!  Geçen ay Cosmopolitan Amerika’daydı; şimdi de  Steven Meisel objektifi ve styling konusunda rüştünü ispatlamış isimlerden biri olan Carlyne Cerf de Dudzeele moda editörlüğünde Vogue İtalya’nın Aralık sayısının kapağında. Kullanılan mücevherlerle, luxury bir görünüm elde edilmiş. Ayın en çarpıcı kapaklarından biri!

COSMOPOLITAN USA:

Geçen ay İngiliz Marie Claire’inde Tony  Morkins’e verdiği röportajda, müziğin onun için her şey olduğunu belirten ve Rihanna ve Lady Gaga’dan sonra dünyanın en zengin genç ünlüsü olan Taylor Swift; bu ay  Matt Jones kadrajında, Cosmopolitan Amerika’nın kapağında.  Menekşe renkli bir bluz ve şık bir etekle gördüğümüz 22 yaşındaki yıldız, derginin kapağında yazdığı mesajda büyülü bir tatil geçirmemizi diliyor.

 

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?