Kasım ayı dergilerinin ortak özellikleri arasında şık, dergi koleksiyonumuzun başköşesinde bulunası ve ilham verici olmaları yer alıyor.

VOGUE ABD:

Anna, seni severim bilirsin. Ön planda olmayı sevdiğini bildiğim için, bak yine, senin derginle başladım yazmaya. Ancak beğenmedim Rihanna kapağını, yalan söylemiş olmayayım. Rihanna’yı çalılıkların arasında, Annie Leibovitz kadrajında ve Camilla Nickerson styling ile görüyoruz. “Bu kadar usta bir ekiple çalıştım, neresi olmamış?” dersen de(?!), Mary Howard’ın set tasarımında başarısız olduğunu ve Rihanna’dan haz etmediğimi söylemek isterim!

VOGUE ALMANYA:

Saskia’yı sevip sevmeyeceğinize siz karar verin ancak onu görmezden gelemeyeceğiniz aşikar! Şimdiden bildireyim. Zira Chanel’in yüzü olduğunu hepimiz biliyoruz. Favori Vogue edisyonlarımdan biri olan Vogue Almanya da Saskia’yı görmezden gelemeyenler arasında başrolde yerini almış. Bizlere de fotoğrafçı koltuğunda Daniel Jackson’ı, styling’te Christiane Alp’i gördüğümüz bu kapak çekimini hayranlıkla incelemek düşer.

MARIE CLAIRE İSPANYA:

Görünce “Oh,Jon!” diye çığlık attığım Marie Claire İspanya’nın bu kapağı; Karl Lagerfeld imzalı! Heidi ve Kati, lütfen kusura bakmayın kızlar; sizler de gayet nefes kesici görünseniz de; benim cephemde her zaman “Jon rocks!” durumu söz konusu olduğundan aradan çekilmenizi rica edeceğim! Umarım kırılmadınız, sevgiler!

 

VOGUE İSPANYA:

Penelope, ortalığı yıkıp geçmiş yine! Vogue İspanya için, Tom Munro objektifinde, Armani Prive’dan özel bir parçayla tabii! Doğru styling, doğru saç, doğru makyaj ve doğru insan dörtlüsü; şu kısa dergicilik geçmişimde öğrendiğim kadarıyla, bir moda dergisinin kapağının olmazsa olmazı. Vogue İspanya da, bu dörtlüyü müthiş bir şekilde sunmuş!

 

ELLE FRANSA:

Farklı kimlikleriyle bağrımıza bastığımız (Şimdilerde “moda tasarımcısı” kimliğiyle konuşuyoruz, bildiğiniz gibi), David Beckham gibi biriyle evli olduğu için ne kadar şanslı olduğunu sürekli dile getirdiğimiz ve hatta seneler önce ELLE Amerika’ya verdiği bu röportajda David’in penis boyunun büyüklüğünden bahsederek (Dikkatiniz dağılmasın lütfen, muzurluğumu affedin! Okumaya devam!) röportajı yapan editörün yüzünün kızarmasına neden olan Victoria Beckham’ı, Karl Lagerfeld objektifinden, ELLE Fransa’da görüyoruz. Kapaktaki elbiseyi çok beğendiğimi de belirterek, izninizle konuyu kapatıyorum!

CITIZIEN K:

Dergiciliğe yeni başladığımda, “The Devil Wears Prada”yı defalarca, her seferinde farklı bir gözle izlediğimden olacak ki, Emily’nin şu “To Bling or Not To Bling” kuralını motto’m haline getirmiştim. Ve yapmaktan sıkıldığınız, işiniz bir yük haline geldiğinde (ya da elinizdeki dev Burberry torbası, İstinyePark’ta ürün dağıtımı sırasında yere düştüğünde) çok işe yaradığını belirtmeliyim! Konumuza geri dönmek gerekirse, Emily Blunt’ı bu ay Citizien K dergisinin kapak kızı olarak görüyoruz. İtiraf etmem gerekirse, bu kapağı ve derginin içindeki kareleri de hayli eğlenceli ve hayli ilham verici buldum. Fotoğrafçı Gavin Bond’u ve stylist’ler Penny Lovell & Benjamin Galopin’i benim için tebrik ediniz!

VOGUE BRITISH:

“The Hunger Games” ile hızlı bir şöhrete kavuşan Jennifer Lawrance, Dolce&Gabbana’lar içinde İngiliz Vogue’unun kapağında. Teenage yıldızları son zamanlarda fazlaca ön plana çıkardığına inandığım İngiliz Vogue’unun bu kapağını pek beğenmedim! Alasdair McLellan’ın fotoğrafçılık anlayışını ve Francesca Burns’ün styling’ini “orta” olarak nitelendirsem de; yine de olamamış!

 

ELLE ABD:

Bu ay, ELLE Amerika’nın kapağını izninizle “Tapılası!” olarak nitelendiriyorum. Sebebi tabii ki Carrie Bradshaw kimliğiyle benimsediğimiz ancak izlemekten keyif aldığım projelerden biri olan Glee’de de Vogue.com editörüne hayat veren Sarah Jessica Parker! Kendisini Alexi Lubomirski objektifinden, Calvin Klein Collection’dan özel parçalarla görüyoruz!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?