Hepinizin bildiği gibi Karaköy’de gece hayatının yükselen bir trendi var. Şimdilerde ise Necatibey Caddesi üzerinde daracık bir kaldırımda, kırmızı bir şeridin önünde kocaman bir kalabalık görürseniz telaşlanmayın. Artık Karaköy’deki tüm gece hayatında çığır açacak prestij kokan yepyeni bir club var. Çok iddialı, çok kaliteli, çok özgün. Raw İstanbul ya da Raw Karaköy ne derseniz deyin!

Karaköy zaten yükselişe geçtiğinden bu yana farklı kitlesi ile daha seçkin, daha kaliteli. Hal böyle olunca en eli yüzü düzgün, en şık, en zarif kadınlar, en karizmatik erkekler, en çekici, en cool ve en kışkırtıcı halleri ile geceleri hep buralarda. Şimdi ise bu insanların hepsini bir arada görebileceğiniz çok da büyük sayılmayan mekan haline geldi Raw Karaköy.

31 Ekim’de kapılarını ilk kez açan RAW İSTANBUL çok sağlam diyebileceğimiz DJ’leri getiriyor. Her çarşamba, cuma ve cumartesi gecesi özel bir eventin olduğu Raw Karaköy şimdiden kulaktan kulağa konuşulmaya başladı.

rawkaraköy01

Burası geceye yeni başlayanlar için değil; geceyi sonlandırmak isteyenler için. Bir pazar günün ilk saatlerine RAW’da girmek kuşkusuz çok tercih edilesi. 20:00’den sonra kapılarını açan Raw 00:00’e kadar ritmi Dub, Disco ve House ritimleri ile sağlarken 00:00’dan sonra Deep House ve Tech House ile çıldırtıyor misafirlerini.

Mekan, ilerleyen zamanlarda özel bir üyelik sistemi ile misafirlerine değer katmayı hedefliyor.

Raw Karaköy sayesinde Karaköy gece hayatı ve eğlence hayatı daha da renklendi. Kod adı; iyi müzik, iyi eğlence… Kaliteli bir gece hayatı için Raw Karaköy’e gitmek gerek. Raw istanbul’un açılmış olması bizi çok çok sevindirse de rakiplerini üzecek gibi… Gaspar ve Fosil’in pabucunu dama atmaya hazırlanıyor diyecek gibi oluyorum. Bu durumdan ise en çok korkması gereken kuşkusuz Gaspar. Fosil daha teenage kitlesi ile daha farklı bir kulvar çünkü. Geçtiğimiz haftalarda Gaspar’ın kısmen daha boş oluşunu da artık çok net bir şekilde Raw Karaköy’e bağlayabiliriz sanıyorum.

Henüz çok da hazır olmayan rawistanbul.com internet sitesinden eventleri takip edebilirsiniz. RAW’da görüşmek üzere…

RAW Adres: Necatibey Cad. No:66 Karaköy, Beyoğlu / İstanbul – 0532 632 29 70

Fotoğraflar: www.rawistanbul.com

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN