Sizi çok beğendiğim bir DJ’le tanıştırmak istiyorum! Hikayeye şöyle başlayalım… Ev eşyalarını bateri olarak kullanan, parmakları şişene kadar gitarın tellerini bırakmayan Karmon’un daha küçük yaşta müziğin içinde yer alacağı kesindi. 2003’te abisi sayesinde elektronik müzikle tanışan Karmon, birçok farklı türü denedikten sonra 2012 yılında elektronik müzik içindeki yerini ve tarzını buldu ve Karmon’u oluşturdu. Geçen sene de İstanbul’u ziyaret eden ve bize unutulmaz bir gece yaşatan Karmon, 22 Kasım Cumartesi gecesi yine, yeniden Tonight It’s Your Time sponsorluğunda indigo kabininde olacak!

karmon

Sintope’dan çıkardığı ilk EP’si “Turning Point” ile üst sıraları zorlayan Karmon, daha sonra Solomun’un kendisini fark edip parçalarını çalmasıyla birlikte kendini Diynamic çatısı altında buldu!

O günden bu yana “Feel It”, “Take My Hand”, “Nobody Else”, “When Dark Becomes Light” ve “Wowshit” gibi parçalarla listelerin ilk sıralarında kendine yer bulan Karmon, aynı zamanda remix yaptığı “I See The Lights” ve “Where I Stand” gibi parçalarla da az zamanda ulaşılması güç bir başarıya erişti.

Karmon

Diynamic’in en önemli isimlerinden Karmon, geçtiğimiz sezon gerçekleşen ve hala konuşulan performansı sonrasında 22 Kasım 2014 Cumartesi gecesi indigo kabinine geri dönüyor!

“Wowshit” Karmon’la tanışmak için iyi bir parça:

Deep house severlerin Wowshit’e bayılacağından hiç şüphem yok; siz de onlardansınız bir de “Take My Hand”i deneyin:

Tabii buradan sonra bu performansı canlı dinlemek için can atacasınız! Hayatınızı kolaylaştırayım; biletlere buradan ulaşabilirsiniz.

Vaktiniz varsa Karmon’un Amsterdam’daki Chicago Social Club’ta 8 Ağustos gecesi çaldığı 5 saatlik seti dinlemenizi öneririm:

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?