Yeni restoran ve kafeler keşfetmeye, evinizin sıcaklığında vakit geçirebileceğiniz yeni favori mekanlar bulmaya ne dersiniz? İşletmelere, özellikle de küçük işletmelere destek olmayı ve farkındalık yaratmayı amaçlayan Metro Türkiye’nin “Kendi İşim Günü” olarak kutladığı 9 Ekim, sizin için güzel bir bahane olabilir…

Şirketin faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde olduğu gibi Metro Türkiye de işini özveriyle yapan işletme sahipleri ve müşterilerini, her yıl Ekim ayının ikinci Salı günü “Kendi İşim Günü“nde buluşturuyor. Günün amaçlarından biri, işletme sahiplerine kendilerini tanıtmak ve yeni müşterilere ulaşmak için bir kampanya platformu sağlamak. Bir diğer amaçsa biz müşterilere, tüketicilere ve hayatı keşfederek yaşamayı sevenlere özel: Bu yıl 9 Ekim‘e denk gelecek gün boyunca geçerli olacak kampanya, fırsat, yenilik ve en önemlisi keşfedilmeyi bekleyen yeni mekanlardan haberdar olmamızı sağlayacak.

Son iki yıldır düzenlenen ve ilgiyle karşılaşanan Kendi İşim Günü kapsamında, Türkiye’de geçtiğimiz yıl bu platform üzerinden 8 binin üzerinde kampanya oluşturulmuş, bu yıl ise platformun 25 binin üzerinde kampanyaya ev sahipliği yapması bekleniyor. kendiisimgunu.com.tr adresi üzerinden ziyaret edebileceğiniz platform, şimdiden yüzlerce kampanyayla dolmuş durumda.

Maslak’taki öğle molanızda tatlınızı ikram olarak almak, Kadıköy’de akşam yemeği öncesinde arkadaşınıza kahve ısmarlamak, şehirlerarası yolculuk sırasında yol üstünde ev yapımı reçellerinizi indirimli bir şekilde almak ya da ilk defa bulunduğunuz bir şehirde hesaplı bir sushi menüsü bulmak… Metro’nun platformu, tüm bunlar için işinizi oldukça kolaylaştırıyor! 

kendiisimgunu.com.tr‘de Restoranlar, Ye ve Kalk, Kafe/Pastane/Fırın, Trend Yemekler, Seyahat ve Konaklama, Marketler/Mağazalar, Hizmetler ve Etkinlik/Kültür kategorilerine özel arama yapabileceğiniz gibi, harita üzerinde gezinerek ya da bulunduğunuz konumu veya dilediğiniz ilçe ya da şehri yazarak da arama yapabiliyorsunuz. Yani 9 Ekim’de nerede olacaksanız olun, ‘Kendi İşim Günü’ne özel kampanyaları kaçırmamak için önceden araştırmanızı yapabilirsiniz.

9 Ekim’i şimdiden ajandanıza not edin ve etrafınızdaki restoran, kafe ve daha birçok küçük işletmeyi daha görünür kılacak o gün geldiğinde uğrayabileceğiniz mekanlara, tadabileceğiniz lezzetlere doğru geri sayın.

Kampanyaları buradan keşfedin.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN