Ofis, yaz davetleri, renklenen sosyal yaşam, mezuniyetler ve daha pek çok özel an… Sosyalleşmeyi ve hayatın dinamizmini stiline yansıtmayı seven Magger erkekleri için yılın en yoğun dönemi başlarken biz de çabasız şıklığın konforunu vurgulayan KİP‘ten ilhamla sezonun trendlerine göz atıyoruz.

Erkeklerin giyim alışkanlıkları kişiliklerini ifade etme noktası ile başlar ve giyim tarzları modlarını yansıtma üzerine kurulu olduğu konusunda hemfikiriz. Kıyafetler aslında moda tarihi boyunca bedenlerin, jest ve mimiklerin en can alıcı tamamlayıcısı. Eğlenceli ve hayattan keyif alan erkekler içinse formül, doğru kombinler, canlı renkler ve tamamlayıcı aksesuarlar üzerine kurulu. İşte farklı koleksiyonlarıyla, trendlerle uyumlanacak modern parçalara yönelik arayışımıza yanıt sunan KİP de hayatımıza tam bu noktada giriyor çünkü kıyafetlerin, sadece bir giyinme aracı değil, hayattan keyif aldığını gösterme yolu olduğu fikrinden yola çıkıyor.

KİP Chic

Modern ve yenilikçi bir tasarım anlayışı, konforlu kumaşlar ve fit kesimler… Giyim tarzını çeşitlendirmek giydiklerimizi ortama ve anın ruh haline adapte edebilme becerisinden geliyor. Bu farkındalıkla yola çıkan KİP Chic de yaz akşamları ve davetler için şık bir stil alternatifi sunan koleksiyonda, ferahlık hissi yaratan keten kumaşlar, modern kesimli gömlekler, trikolar ve t-shirt’leri bir araya getiriyor.

KİP Ceremony

Smokin dünyasına adım atmak, erkek modasında tarih dersi almak gibi hissettirebiliyor. Klasik stilin mükemmel örneği olan smokin, yüzyıllar boyunca gelişip, zarafet ve stil mirasını günümüze taşırken elbette trendlere uygun olarak yeniden şekilleniyor. Smokinin klasik görünümüne yenilikçi dokunuşlar ve fit kesimlerle modern bir hava katan KİP Ceremony koleksiyonu da davetin doğasına göre hem gömlekler hem de basic t-shirtler ve sneaker’larla kombinlenebilecek seçenekler sunuyor.

O halde gelin bahar şıklığından hafta sonu stiline, ofis chic görünümlerden keten’in doğadan esinlenen rahatlığına hayatın dinamizmine uyum sağlarken çabasız şıklığın konforunu yaşatacak görünümler için sizi KİP dünyasına adım atmak üzere buraya alalım.