Sonbahar-Kış dönemi hepimizin bildiği gibi sınırsız içeriklerle kavuşma dönemidir. Şehrin tüm imkanları bir yana dursun, güne başladığımız andan itibaren hep bir şeyleri beklerken buluruz kendimizi. Trafiğin açılmasını, toplantı saatini, sevdiğimiz dizilerin yeni bölümlerini, sıcacık ev buluşmalarını… Yazın acelesizliği ve yavaşlığı, yerini heyecanlı şehir temposuna bırakırken biraz ayrıcalık hiç fena olmazdı değil mi?

Mesela kahvemizi alıp en sevdiğimiz köşeye geçtiğimizde yeni içerikleri incelerken reklamlarla kesintiye uğramasak, telefonumuzdan gelen kutumuzu kontrol ederken arkada en sevdiğimiz şarkı çalmaya devam edebilse, dünyanın öbür ucundaki toplantımıza uçarken izlemeye devam edebilmek için sevdiğimiz içerikleri indirebilsek, hafta sonu şehirden uzaklaşıp doğa yürüyüşü yaparken mobil verinin kısıtlı olduğu anlarda bile müziksiz kalmasak. En önemlisi de bütün bu ayrıcalıklara 3 ay boyunca ücretsiz sahip olsak… Türk Telekom Prime’la bunların hepsi mümkün.

3 Ay Boyunca Her An Her Yerde!

Türk Telekom Prime, bir başka çok sevdiğimiz ayrıcalıkla iş birliği yaparak, Prime’lı olanlara 3 ay boyunca ücretsiz YouTube Premium hediyesi sunuyor. Böylece yeni yılda yeni kararlar alırken, YouTube içeriklerinden de kesintisizce ilham alabileceğiz.

YouTube Kids sayesinde ailenin en önemli üyeleri keyifli vakit geçirirken, temiz içeriklerden emin ve içimiz rahat bir şekilde kesintisiz eğlenceye onları da dahil edebileceğiz.

Kış için planlanan tüm seyahatlere, ev buluşmaları için hazırlanacak tariflere, gün boyu kesintisiz müzik yayınına hazırsanız size biraz da paketlerden bahsedelim.

3 Paket 3 Seçenek 3 İndirim.

3 ay boyunca ücretsiz YouTube Premium ayrıcalığına sahip olmak için Türk Telekom Prime tarafından hazırlanan paketlerinin kendi içlerinde de sayısız avantajı var:

  1. 25 GB + 1500 DK+ 250 SMS + 5 GB Sosyal medya erişimi sunan “Enfes Prime 30” paketi 160 TL yerine 140 TL
  2. 30 GB + 2000 DK + 250 SMS + 10 GB Sosyal medya erişimi sunan “Enfes Prime 40” paketi 180 TL yerine 158 TL
  3. 40 GB + 2000 DK + 250 SMS + Sınırsız Sosyal medya erişimi sunan “Enfes Prime Limitsiz” paketi 230 TL yerine 200 TL

Çevrimdışı Olma Hakkı.

Hayattan kopmadan çevrimdışı olma hakkınızı kullanmak için en uygun döneme girerken, kendinize ayrıcalıklı zamanlar hediye etmenin tam zamanı.

Bu senenin uğurlu rakamı 3 olacak gibi görünüyor. 3 indirimli Enfes Prime paketleriyle 3 ay boyunca ücretsiz YouTube Premium’lu olmak için hemen başvurabilirsiniz. Başvurmak da paketler kadar kullanıcı dostu ve kolay! Kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken tek şey YOUTUBE yazıp 5555’e göndermek.

Reklamsız, kesintisiz ve sınırsızca dünyanızı genişletmek ve daha fazla bilgi almak için tıklayın!