Filme uyarlandığında, gişede 300 milyon dolar yapan “Devil Wears Prada” nın yazarı, Lauren Weisberger’in son kitabı Altın Kitaplar tarafından yayınlandı.

Yazarın bu dördüncü kitabı da, diğerleri gibi, yazarın yaşadığı yer olan New York’ta geçiyor. Kitap, beslenme uzmanı Brooke ve müzisyen Julian’ın içinizi ısıtacak tanışmasıyla başlıyor.

Brooke, Julian’ı bir barda dinlerken aşık olur ve ardı ardına gelen tesadüflerin sonrasında evlenirler. Evliliklerinin beşinci yılında, Brooke kocasının müzik kariyerini desteklemek için iki işte birden çalışmaktadır. Bir gün her şey değişir ve Julian o hep hayal ettiği çıkışını yapar. Ancak yıllardır hayal etmelerine rağmen, ne Julian, ne de Brooke karşılaşacakları ilgiye hazır değillerdir. Partiler, konserler, turneler ve peşlerindeki paparazziler, çifti birbirinden giderek uzaklaştırır.

Brooke ve Julian’ın emin oldukları tek şey, her zaman bir arada olacaklarıdır. Ama ya bunda da şüpheye düşerlerse?

Bu kitap, bir gecede üne kavuşan çiftin, ünlü olmayan yarısına yoğunlaşmış, okunması kolay, akıcı, şaşırtıcı, hüzünlendirici ve umutlandırıcı hikayesi. Ne romantik olacak kadar mutlu, ne dram olacak kadar hüzünlü, ne de chick lit olacak kadar komik. Ancak bir şekilde hepsinin güzelce harmanlandığı ve yaz bitiminde keyifle okunacak, çok güzel bir roman…

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?