Hepimiz için tercih ettiğimiz içeceklerdeki öncelikler farklı olabiliyor. Bazılarımız televizyon karşısında dizi izlerken bazılarımız ise yemek eşlikçisi olarak bolca içecek tüketiyor. Ne içeceğimize karar verirken içeceğin lezzetini, zengin bir içeriğe sahip olmasını, kendimize ve sevdiklerimize iyi gelmesini ön planda tutabiliyoruz. İşte bu yazımıza konu olan içecekler adına size güzel bir haberimiz var. Çünkü bahsedeceğimiz içeceklerin her biri, hem enfes lezzetleriyle keyif veriyor hem de içenlere bi’ artı katıyor.

Örneğin; Kızılay Plus yeşil çaylı, yorgunluk, halsizlik gibi problemlerin giderilmesine yardımcı olan ginseng içeriyor. Zinde kalmak isteyenler bu lezzetli maden suyunu tercih ediyor. Kara mürverli çeşidi ise içerdiği çinko ile bağışıklığını önemseyenlerin tercihi… Kızılay Plus ailesinin son üyesi “açai çilek” de prebiyotik içeriğiyle sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı. Tüm bunların yanında bahsettiğimiz içeceklerin hiçbirinde koruyucu, şeker ve kalori değeri yok!

Üstelik tüm bu lezzetler Erzincan’da bulunan doğal maden suyu kaynağından üretildiği için hepsi aynı zamanda birer magnezyum kaynağı.

Kısacası, içeceğiniz her Kızılay Plus doğal maden suyunun size ve sevdiklerinize bi’ artısı var!

Şimdi sipariş vermek için buraya tıklayın.