Köpeğiniz en az sizin kadar şık ve rahat olmalı. Soğuk havalardan ve yağmurdan korunmalı. En iyi kumaşlarla giyinmeli, en iyi yataklarda yatmalı ve en iyi mama kaplarından beslenmeli. Siz de bizim gibi düşünüyorsanız ve “Stil sadece insanlar için değildir” diyorsanız köpeğinizı şımartmanız için seçtiğimiz ürünlere bir göz atın.

Köpeğiniz en az sizin kadar şık ve rahat olmalı. Soğuk havalardan ve yağmurdan korunmalı. En iyi kumaşlarla giyinmeli. Bu 3 önemli unsuru bir araya getiren ve köpekleri çok seven Canada Pooch yaratıcı, inovatif ve ileri görüşlü tasarımlara imza atıyor. Markanın hiç bir ürünü hayvansal madde içermiyor ve hiç bir tasarımda kürk ile deri kullanılmıyor.

Lüks tasarımları, yüksek kalite ile birleştirip evcil hayvanlar için ideal yaşam ürünleri üreten Unleashed Life, en yakın dostlarımızın hayat kalitesini de arttırıyor. Doğal ve egzotik desenlerin süslediği mama kapları ve köpek yatakları, köpekleriniz için lüks yaşam alanları yaratmanın yanında evinizin stiline de ayak uyduruyor.

Köpeğinizin çocuğunuzdan farkı yoktur’ sloganıyla yola çıkan Hartman & Rose’un tüm tasarımları, el yapımı ve özel seçilen İtalyan derilerle Kanada’da üretiliyor. Yarı değerli taşları ve altın kaplama detayları derinin üzerinde muhteşem bir şekilde kombinleyen Hartman & Rose, köpeğinize bambaşka hava katacak.

magger_banner (1)

www.shopigo.com

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?