Etkinlikten etkinliğe koşar, şehir hayatının tadını çıkarırken keyfinize de bakmak istiyorsanız Yeni BMW X1 tam size göre! Nisan ayı boyunca tanıtılacak BMW X1 sDrive16i’yi test etmek ve avantajlı lansman fiyatından yararlanmak için zaman kaybetmeyin.

Şehir trafiğinin yoğunluğunda kültür ve sanat etkinliklerini planlamak, şehrin yeni mekan ve semtlerini keşfetmek benden sorulur diyenlerdenseniz, zamanınızı her ne kadar iyi kullansanız da şehir trafiğinin yoğunluğunun neden olduğu olumsuzluklardan kaçamazsınız. Size hem güvenli hem keyifli bir sürüş deneyimi yaşatacak, bunun yanında yakıt tüketiminizi düşürecek teknik özellikleri ile Yeni BMW X1, bu olumsuzlukları biraz olsun unutmanızı ve şehir hayatının tadını çıkarmanızı sağlayacak.

0-100 km hızlanmasını 9,7 saniyede tamamlayan 1495 kg’lık otomobil, üç parça şeklinde katlanabilen arka koltukları sayesinde 420 litrelik bagajını 1350 litreye kadar çıkartabiliyor. Böylece outdoor aktivitelerden hoşlanan ve yüksek sürüş pozisyonu ile kendini güvende hissetmek isteyen kişiler için de ideal bir otomobil oluyor.

Verimliliği ön planda tutan BMW TwinPower Turbo benzinli motorunun yanı sıra ferah iç mekanı, arkadan itişli dinamik sürüş özellikleri, yol tutuşu ve virajlardaki kararlılığı ile de Yeni BMW X1 hakimiyetin ve kontrolün sürücüde olduğunu hissettiriyor.

8 ileri otomatik şanzıman, 8,8” büyüklüğündeki renkli bilgi ekranı, ECO PRO özelliği, iki bölgeli otomatik klima, Bluetooth ve USB girişi, alüminyum görünümlü tavan rayları, ön ve arka park mesafe kontrolü, servotronik direksiyon, iç aydınlatma paketi, yağmur sezicisi, otomatik kararan iç ayna, çok fonksiyonlu deri direksiyon ve runflat lastiklerin standart olarak sunulduğu Yeni BMW X1, bunlara ek olarak geri görüş kamerası ve xenon farların bir arada sunulduğu Techno Paketi ile zenginleştirilebiliyor.

Yeni BMW X1 ile keyfinize bakıyorsunuz!

Detaylı bilgi almak ve bilgi formunu doldurmak için…

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN