Sizinkisi nasıl geçiyor bilemiyorum; ama benim bu haftam birkaç an haricinde beklediğimin üzerinde bir performansla ilerliyor. İyi geçen haftanın, hafta sonu etkinlikleri de birbirinden renkli oluyor haliyle. Bu haftaki etkinliklerin çoğu favorilerim. Ben yazarken bile çok eğlendim.

15 Mart Cuma

Kurban @ İstanbul Bronx

Cuma gecesine “Yalan dostum aşk diye bir şey yok” diyerek girip, “İnsanlar görmezler, insanlar bilmezler”le devam edip “Lambaya püf de” ile eskilere gitmek istiyorsanız hiç durmayın Bronx’taki yerinizi alın. Türk rock müziğinin en şahsına münhasır gruplarından Kurban, bu gece her biri birbirinden deli şarkılarıyla Bronx sahnesinde. Bence kaçırmayın!

Tolga Akyıldız – Özge Tığlı ile Popçu Dükkanı @ Ghetto

Bugün yaptığım işteki en önemli ve özel öğretmenim Tolga Akyıldız ile en sempatik ve güzel DJ sıfatını fazlasıyla hak eden Özge Tığlı, Ghetto’da öyle bir partiye ev sahipliği yapıyor ki neredeyse yok yok. DJ performansı deseniz var, sürpriz isimlerden canlı performanslar deseniz o da var. Eğlence zaten çok önceden yerini almış durumda. O zaman bize de Ghetto’ya doğru yola çıkmak kalıyor.

 

16 Mart Cumartesi

Vega @ İstanbul Bronx

Vega’yı özleyenler olarak hasretimizi son dönemdeki ortak çalışmalarıyla gidermeye çalışaduralılm, Vega Cumartesi akşamı bizi Bronx’a bekliyor. Neredeyse her biri ayrı bir hit olan şarkılarını birbiri ardına seslendirecek olan Vega’yı özlediyseniz bu konseri kaçırmayın.

Michael Jackson The Immortal World Tour – Cirque Du Soleil @ Ülker Sports Arena

Pop müziğin kralı Michael Jackson efsanesi ve Cirque Du Soleil’in büyülü, rengarenk dünyası Ülker Sports Arena’da bir araya geliyor. Modern gösteri dünyasının en ünlü sahne sanatları yönetmeni Jamie King tarafından sahneye konulan bu görsel ziyafetten kendinizi mahrum bırakmayın. Bir yanda Michael Jackson şarkıları, diğer tarafta Cirque Du Soleil’in farklı dans stilleri, izleyenlerin kolay kolay etkisi altından çıkamadığı akrobatik hareketleri.

FOURinthePOCKET @ Ghetto

Müzik, dans, eğlence, dans, dans, dans…. Funk, soul, R&B arada göz kırpılan pop… Hepsi ama hepsi, hatta daha fazlası FOURinthePOCKET ile Ghetto’da bizi bekliyor. Şahsen ben FOURinthePOCKET olsa da gidip kafa dağıtıp müzik dinleyip eğlensek diyenlerdenim. Birbirinden yetenekli ve yerlerinde duramayan müzisyenler ve Elif Çağlar’ın hayranlık uyandıran vokali ile Cumartesi gecesi Ghetto’da olmayı ihmal etmeyin.

 

17 Mart Pazar

Mika @ KüçükÇiftlik Park

İş nedeniyle İstanbul dışında olduğumdan kaçırdığıma üzüldüğüm konserlerden biri Mika’ya aitti. Konsere giden arkadaşlarımdan öyle övgü dolu, hayranlık dolu yorum duydum ki ‘bir dahaki sefere artık’ deyip durdum köşemde. O beklediğim bir dahaki sefer neyseki arayı fazla açmadan imdadıma yetişti. Renkli ve sürprizli sahne şovuyla Mika, bir kez daha KüçükÇiftlik Park sahnesinde.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?