Bu aralar kendinize hak ettiğiniz ‘self-care’ saatini yaşatmanın keyfine varmaya ne dersiniz? Cevabınız evetse, çok güzel bir haberimiz var. Lancôme, Akaretler no. 37-39’da müthiş bir deneyim alanı yarattı! Samimi bir karşılamayla başlayan, çiçeklerden ikramlara her detayıyla gerçekten özenilmiş bir deneyim yaşamak istiyorsanız 19 Nisan’a kadar burayı rotanıza ekleyin. Peki theMagger olarak deneyimleme şansı bulduğumuz alanda neler var, gelin birlikte göz atalım.

Lancôme Skin Science Club

Öncelikle Lancôme‘un sadece işlevsel değil aynı zamanda görsel olarak da harika bir alan yarattığını söyleyelim. Kapıdan girer girmez kendinizi her detayı özenle hazırlanmış aydınlık bir ortamın içerisinde buluyorsunuz.

Le Café de Lancôme

Eğer cilt bakımı ve makyaj yolculuğuna başlamadan önce enerji toplamak isterseniz, bahçedeki dinlenme alanında bir kahve ya da juice ile açılış yapmak ya da çiçekli enstalasyonun önünde güzel kareler yakalamak mümkün.

Lancôme Beauty-Tech Odası

Deneyimin güzellik tarafına dönersek, ilk olarak detaylı bir cilt bakım analizi ile başlanıyor. Bunun için uzmanlar eşliğinde, özel bir cihaz yardımıyla cildinizin farklı açılardan fotoğrafları çekiliyor. Böylelikle 13 farklı parametre üzerinden cildinizin ihtiyaçları belirleniyor ve iyileştirmeye yönelik ürünler öneriliyor. Bu süreçte bir uzman eşliğinde bu fotoğrafları ve analiz sonuçlarını inceliyor ve hangi ürünlerin neden faydalı olabileceğine ilişkin detaylı bilgi alıyorsunuz. Örneğin; cilt bariyerinizi güçlendirmeye ihtiyacınız varsa Lancôme Advanced Genifique Serum; göz çevresindeki yaşlanma belirtilerinden arınmaya ihtiyacınız varsa Lancôme Absolute Canlandırıcı Göz Kremi; daha dolgun, tonu eşitlenmiş ve canlı bir cilt görünümü içinse 3 serum etkisini tek formülde buluştran Rénergie Triple Serum önerilebiliyor.

Ardından, shade finder cihazı ile cildiniz için doğru tonda fondöteni bulmaya yönelik bir analiz yapılıyor ve sonuçları detaylarıyla paylaşılıyor. Bizim gibi cilt alt tonu konusu üzerine düşünenler için, yanıtı burada bulabileceğinizin altını çizelim. Çünkü elde edilen sonuçlar, sizin için doğru Lancôme fondöten seçeneklerini sunmanın yanı sıra cilt alt tonunuzun sıcak, soğuk ya da nötr oluşuna dair de bilgi veriyor. Bu da concealer ve bronzer da dahil olmak üzere pek çok cilt makyaj ürünü tercihini daha sağlıklı bir şekilde yapabilmenizi sağlıyor.

Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptit Krem

Bir sonraki durak ise Lancôme‘un yeni peptit mucizesi Rénergie H.P.N-300 Peptit Krem ile tanışabileceğiniz aynalarla dolu bir oda oluyor. İçerisinde hiyalüronik asit, 300 peptit ve niasinamid barındıran ürün hızlandırılmış cilt hücresi yenilenmesine odaklanıyor. Bizce bu odaya dair en keyifli detaylardan biri de ürün içeriğinde bulunan tüm malzemelerin maket hallerine yer veren ve bir anlamda etiket okuma alışkanlığını görselleştiren köşe!

Makyaj Atölyesi

Son olarak, makyaj bölümüne geçiliyor ve cildinize dair tüm bu yeni bilgiler eşliğinde, uzmanlar tarafından makyaj uygulaması gerçekleştiriliyor. Bu sayede de doğru ürünü doğru şekilde uygulamanın yarattığı farklara şahit olabiliyorsunuz. Makyajınız yapılırken ufak tüyolar almak ve güzel kareler yakalamak isterseniz çekinmeyin çünkü Lancôme ekibi profesyonel olmanın yanı sıra sıcak bir atmosfer yaratıyor.

Absolue Lounge

Üst kattaki cilt bakım odalarında cilt bakımı da yaptırmak isterseniz önceden randevu almanız gerektiğini ve Lancôme ürünlerini burada %15 indirimle bulabileceğinizi hatırlatalım. Tüm bu deneyimleri kaçırmamak için yolunuzu 19 Nisan’dan önce mutlaka Akaretler’e düşürün deriz.