16 Ekim Cuma

hafta sonu - the orb

The Orb @ Babylon Bomonti

Elektronik müzik dünyasının duayen ikilisi The Orb, bu gece ilk kez Babylon Bomonti sahnesinde olacak. 25 yılı aşkın süredir zirvede olan ikili öncesinde Fasitdaire, ardından ise Patrice Bäumel setin başına geçecek.

ekim konserleri - lara fabian

Lara Fabian @ Zorlu Performans Sanatları Merkezi – Turkcell Sahnesi

Türk müzikseverlerin özellikle ‘Je’Taime’ parçasıyla tanıyıp sevdiği Lara Fabian, bir kez daha İstanbul’da. Tüm zamanların en çok albüm satan Belçikalı kadın sanatçısı olan Fabian, unutulmaz şarkılarını bu kez Zorlu Performans Sanatları Merkezi sahnesinde seslendirecek.

hafta sonu - mercan dede feat hayko cepkin

Mercan Dede feat. Hayko Cepkin Akustik @ Borusan Müzik Evi

Borusan Müzik Evi’nin bu sezonki açılışı yine Mercan Dede ile oluyor. Birçok isimle yaptığı sıradışı işbirlikleriyle dikkat çeken Mercan Dede, bu yıl rock müziğin şahsına münhasır ismi Hayko Cepkin ile akustik bir projeye imza atıyor.

17 Ekim Cumartesi

hafta sonu - ringo jets

The Ringo Jets – Destroy Earth @ Coop

Son yılların en dikkat çekici ve takip edilesi isimleriden The Ringo Jets, konser serisine Coop ile devam ediyor. Lale Kardeş, Deniz Ağan ve Tarkan Mertoğlu’dan kurulu topluluk, tozu dumana katmak üzere sahnede olacak.

ekim konserleri - hindi zahra

Babylon Presents: Hindi Zahra @ Volkswagen Arena

Özel seslerden Hindi Zahra, Cumartesi gecesi Volkswagen Arena’da olacak. ‘Beautiful Tango’ ile 2009 yılında hayatımıza giren şarkıcı, son albümü “Homeland”i geçtiğimiz Nisan ayında yayınladı. Gecenin bir diğer ismi ise son albümü “Amansız Gücenik” ile dikkatleri üzerine çeken  Ceyl’an Ertem olacak.

18 Ekim Pazar

hafta sonu - pink martini

Pink Martini @ Volkswagen Arena

Pink Martini, yine unutulmayacak bir konser için Volkswagen Arena’ya geliyor. Samurayların aşk şarkılarından 1930’ların Küba müziğine, Fransız şansonlarından Brezilya sokak şarkılarına kadar dinlemesi en keyifli şarkıları tozlu raflardan bulup çıkaran topluluk, Pazar gününüzü müzikle dolduracak.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?