Son zamanlarda pek sık sorulan soru: “LastTwoHoursTONIGHT nedir?”

LastTwoHoursTONIGHT, “10’dan sonra içki satışı yok ama 10’a kadar müzik var” mottosuyla yola çıkan bir hareket, bir etkinlik serisidir. İstanbul’un çeşitli semtlerindeki tekel bayilerinde, alkol satışı sona ermeden önceki son 2 saati kapsayan bu etkinlikler serisine dahil olmak pek keyifli!

10’dan sonra alkol satışının olmamasının garipliğini anlatmaya çalışan LastTwoHoursTONIGHT hareketi, durumu daha da garip yaparak tekel bayilerde müzik çalma olayını geçtiğimiz mayıs ayında başlattı; birbirinden iyi DJ’lerle tekelin çevresi sosyalleşme ortamına dönüşüyor!

LastTwoHoursTONIGHT

Her seferinde farklı DJ’lerin performans sergilediği LastTwoHoursTONIGHT etkinliklerinde, eğlence mahallenin tam ortasında taşınıyor, geceye ısınma turları sokakta başlıyor. Kent kültürünün müzik ile harmanlandığı bu etkinlik serisi, farklı eğlence arayışlarında olduğumuz bir dönemde bize farklı bir soluk getiriyor.

Peki, serinin müptelalarını ve böyle bir hareket olduğunu şimdi öğrenen gece hayatı düşkünlerini hangi tarihlerde, hangi tekeller eğlenceye bekliyor?

LastTwoHoursTONIGHT

“Öğrendim, mutluyum, bir an önce seriye dahil olmak istiyorum” diyorsanız, detaylar lasttwohours.com‘da!

LastTwoHoursTONIGHT

Konsepti daha iyi anlamak için Haziran 2014 için çekilen LastTwoHoursTONIGHT videosunu buradan izleyebilirsiniz:

#lasttwohours

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?