Yalın ve şık bir yaşam tarzını yansıtan; kıyafetlerin yanı sıra dekorasyon, spor & outdoor, teknoloji ve kişisel bakım başlıkları altında da seçenekler sunan Shopi go’da yılbaşı heyecanı başladı!

Evlere özel dekorasyon ürünlerinden, dışarıda vakit geçirmeyi sevenler için seçebileceğiniz outdoor ürünlere, lüks moda seçkilerinden kişisel bakım ürünlerine kadar Shopi go, hem kendiniz hem sevdikleriniz için hediye seçmeyi kolaylaştırarak daha keyifli bir hale getiriyor.

Yaşam alanınızı aydınlatmak, parlaklaştırmak, kış sezonuna hazırlamak ve kişiselleştirmek için sizleri L’Atelier D’Exercices’in dünyasına davet ediyoruz! Hem Maison Martin Margiela ile yaptıkları iş birliği, hem de kendi markaları için ürettikleri ürünlerle isimlerinden sıkça bahsettiren L’Atelier D’Exercices markasından seçkiler yılbaşı için şık çözümler sunuyor!

Kar küresi tasarımının verdiği sihirli enerjiden, Alpler şeklindeki masa düzenleyicisinin mizahı yaklaşımına, hediye olarak harika bir seçim olan tüylü saatlerden içlerinde beklenmedik mesajlar çıkan yumurta süslerine, L’Atelier D’Exercices’in en güzel ürünlerini Shopi go’da bulabilirsiniz!

 

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?