Şehirli olmak. Birçoğumuz artık kendimizden bahsederken, bu tanımı da kullanıyoruz. Şehirli olmak, aynı anda birçok şeyi düşünmeyi, aynı anda farklı alanlara odaklanmayı gerektiriyor. İş yaparken hayattan zevk almayı bırakmamaya özen gösteriyor ama bir yandan da hayattan zevk alırken işi düşünmeden edemiyoruz. Yoga yaparak ya da koşuya çıkarak başlayan günler, yoğun bir tempoyla hareketleniyor. Çalışırken ufak molalar ya da buluşmalar için soluğu kafelerde almaya çalışıyoruz. Yeni mekanlarla tanışmaya, en güzel kahveyi bulmaya çalışıyoruz. Ama dizüstü bilgisayarımızı yanımızdan ayırmıyor, yeri geliyor kafelerde de çalışıyoruz. Hevesli ve yaratıcıyız. Hatta bazen kafamız biraz karışık olabiliyor. Ama hiçbiri sorun değil! Lenovo’nun yeni dizüstü bilgisayar serisi Yoga, hepimize uygun ve her an en iyiye ulaşmamıza yardım edecek şekilde tasarlanmış. Ultra inceliğiyle her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz Yoga, hafta içi iş arkadaşınız, hafta sonu yol arkadaşınız olacak.

İşinize odaklanabilmeniz ve onu rahatça, gün boyu yanınızda taşıyabilmeniz için, Yoga tasarlanırken her şey düşünülmüş. Akıllı düşünebilen Yoga, her şeyden önce yüz ve parmak izi okuyabiliyor, yani sizi tanıyabiliyor. Ağırlığı bir kilogramı geçmeyen modellere sahip olması Yoga serisini vazgeçilmez kılıyor. Yoga, zarif, sağlam ve ultra ince tasarımını hafifliği ve dayanıklılığı sayesinde premium gövde için kusursuz bir temel oluşturan alüminyum alaşıma borçlu. Üstelik Yoga, elle dokunulabilir bir lüks anlayışına ve premium bir şıklığa sahip – metal, deri, kumaş gibi benzersiz yüzeyleriyle, zarafette sizi aratmıyor!

Lenovo Yoga

Yoga‘nın ultra inceliği ve zarif tasarımı bir yana performansı da tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Hızlı yanıt verme, uzun pil ömrü ve nefes kesici görsel özelliklerini bir araya toplayan Yoga dizüstü bilgisayarlar, Intel® Evo™ platformu sayesinde gelişmiş mobil performansı için çıtayı belirliyor. Yoga dizüstü bilgisayarlar günlük etkinliklerinizi düzene koyacak bir dizi akıllı özellik de sunuyor.

Lenovo Yoga

Ve önemlisi; özgürlüğünüz – Yoga‘yla kesinlikle bir prize mahkum olmayacaksınız! Güç kullanımını ihtiyaçlarınıza göre %20’ye kadar uzatan optimize edilmiş dinamik pil sayesinde, daha uzun sürede daha fazla iş halledebilecek, ekstra güce ihtiyacınız olduğunda, 15 dakikalık bir şarj ile pilinizi sizi birkaç saat daha idare edecek hale getirebileceksiniz. Ekranı net bir şekilde görebilmek, rahatça çalışmak için ışığın ya da karanlığın yoğunluğu da sizi ilgilendirmeyecek. Her ortamda gelişmiş görüntüleme kalitesi sunan, mikro kenarlarla ve Dolby Vision™ parlaklığıyla optimize edilmiş VESA400 HDR ekranın sağladığı 4K’ye kadar çözünürlükle her ayrıntıyı daha gerçek renklerle göreceksiniz.  Sadece görüntü değil, Yoga’nın ses kalitesi de sizi etkileyecek. Yoga, dünyanın ilk döner sound bar sistemiyle ses kalitesini de bir adım ileri götürüyor ve eğlencenizi daha önce ulaşamadığınız noktalara taşıyor.

2’si 1 arada ya da İnce… Kararınızı şimdi verin; ister yenilikçi, zarifçe işlenmiş, akıllı özelliklerle donatılmış 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar, ister incelikli ustalık, ultra ince tasarım ve üç boyutlu eğlenceyi bir araya getiren İnce dizüstü bilgisayarlar… Hangi Yoga‘yı seçerseniz seçin, hevesli ve yaratıcı arkadaşınız günün her anı yanı başınızda olacak. Hafta içi iş arkadaşınız, hafta sonu yol arkadaşınız olarak.

Detaylı bilgi almak için tıklayın.