Sağlıklı beslenmek istiyorsunuz ancak yemek hazırlayacak vaktiniz yok ya da bu yolculuğa nasıl ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Divan Fit x Dilara Koçak paketleri ile sağlıklı beslenmenin lezzetli halini keşfetmeye ne dersiniz? Dengeli beslenmenizi kolaylaştırmak için özenle seçilen malzemelerle, Divan‘ın yüksek kaliteli hizmet anlayışı ve Dilara Koçak’ın uzman reçeteleri ile hazırlanan paket yemek sistemi karşınızda – ve kapınızda – Divan Fit x Dilara Koçak!

Dünyada sağlıklı beslenme planı yapanların yalnızca %6’sının bir sonraki yıl da plana sadık kalabildiğini biliyor muydunuz? Yoğun yaşam temposunda bunu sürdürmek gerçekten de kolay olmayabiliyor. Lezzetlerine yıllardır bayıldığımız Divan ile Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilara Koçak tam da bütün bu süreci bizim için çok kolay ve keyifli bir alışkanlığa dönüştürmek için el ele vermişler. Ortaya çıkan paketler ise dört kelimeyle:

Lezzetli, sağlıklı, şık, sürdürülebilir ve çeşitli.

“Lezzet ile zinde kal!” mottosuyla, Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilara Koçak’ın ortaklığında ve Divan’ın uzman şeflerinin dokunuşlarıyla hayata geçirilen Divan Fit menüleri, sağlıklı beslenmeye farklı bir bakış açısı getirmek isteyen ve iyi yaşam odaklı beslenen herkese ulaşabilmek amacıyla oluşturuldu.  Divan’ın yüksek kalitesi ve Dilara Koçak’ın 30 yıllık mesleki birikimiyle oluşturulan 5 farklı menü seçeneğini birlikte bakalım!

Beş seçenekten hangisi kapınıza gelsin?

Kalori ve besin ögelerinin (karbonhidrat, yağ ve protein) dengesine dikkat edilerek oluşturulan, sağlıklı tarifler ile özdeşleşen “lezzetsiz” algısını kırarak keyifle tüketilebilecek sağlıklı alternatifler de içeren menülerde çeşitlilik oldukça ön plana çıkıyor. Gluten hassasiyeti olan, vegan/vejetaryen ve yüksek proteinli beslenenler için 5 farklı seçenek tüketicilerin tercihine sunuluyor.

Premium Fit Menü, günlük yaşam temposunda yemek yapmaya vakit bulamayan, sağlıklı beslenmek ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmak isteyen herkese hitap ediyor.

Gluten intoleransı veya hassasiyeti olan bireyler için hassasiyetle oluşturulan Premium Fit Glutensiz, gluten içermeyen alternatifleri ile tüketicileri hafifletmeye hazırlanıyor.

Vegan/vejetaryen, bitki bazlı beslenen bireyler için oluşturulan Premium Fit Vegan ise bitkisel protein alternatifleri ile beslenme rutinlerini yeşillendiriyor.

Premium Fit Yüksek Protein de eşsiz lezzetleriyle başta sporcular olmak üzere, yüksek proteinli beslenenler, egzersiz ile birlikte kas kütlesini arttırmak isteyenler için özel olarak hazırlanmış.

Bir ana öğün ve atıştırmalık içeren Ofis Denge Paketi ise yoğun çalışma temposunda iş yerine tek öğün sipariş vermek isteyenler için tasarlanmış.

Divan Fit ve Dilara Koçak menüleriyle rutin hayatta tüketilen her ürün, sağlıklı ve fit haliyle soğuk zincire sahip Otokoç iş birliğindeki araçlarla güvenli koşullarda kapınıza kadar geliyor. 

Anahtar Kelime: Süreklilik

Biliyorsunuz; zihnimizin bir şeyi alışkanlık olarak kabul etmesi için 21 gün boyunca tekrara ihtiyacı var. Bu iş birliği sayesinde beslenmenin hazırlığına dair hiçbir detayla ilgilenmeden istikrar sağlamak mümkün. En güzel tarafı ise günlük hayatında lezzet çıtası yüksek olan birinin, tat anlayışından ve gastronomi kültüründen hiç ödün vermeden dengeli beslenmeye geçiş yapabilecek olması.

Üstelik uzun zamandır mevsimselliğe önem veren Divan Grubu, Divan Fit menülerinde de yerel üretimi ve “zamanında hasadı” destekliyor. Geriye bir tek soru işareti kalıyordu: Uzman takibi ise Dilara Koçak’ın diyetisyen ekibine ve deneyimine emanet edilmiş. Tüm paketlerde, Dilara Koçak’ın ekibindeki diyetisyenlerden online veya yüz yüze destek almanız mümkün.

Malzemenin, uzmanlığın, lezzetin ve temin etmenin bu kadar süreklilik içinde olduğu bir ortaklık ile ama’larımızla vedalaşmak çok kolay olacak diyebiliriz. Menüleri detaylıca incelemeniz ve şahane tabak görselleriyle baş başa kalmanız için sizi buraya alalım. Zinde günler!