Yaz aylarının coşkusunu sonbahara taşımak için sabırsızlananlar elini kaldırsın! Bunaltıcı sıcakların yerini ılık, biraz da esintili akşamlara bıraktığı bu zamanların tadı hep çok başka oluyor. Peki sizce nedir sonbaharın kendine özgü enerjisine renk katan, keyifli atmosferini katlayan; ortamın canlılığını artıran, ruhu doyuran, eşsiz anlara kapı aralayan? Evet, doğru cevap, tabii ki müzik! Her moda, her ruh haline uyum sağlayıp en eğlenceli eşlikçiniz olan müziği hep hayatınızda tutmanız ve sevdiğiniz müzikleri en iyi şekilde deneyimlemeniz için tanıştırıyoruz sizi: Karşınızda LG XBOOM Go PL7!

LG XBOOM Go PL7
LG XBOOM Go PL7

Daha önce hiç duymadığınız bir müziği ilk keşfettiğiniz anı hayal edin – ya da çok sevdiğiniz bir parçanın çalmaya başladığı o ilk anı. O heyecanı, merakı, coşkuyu hatırlayın… Eşsiz anlardır o anlar. Keyif aldığınız ‘o parçayı’ dinledikten sonra şüphesiz, ilhamla dolar, duygularınızı daha bir yoğun hissedersiniz. Hayata bir başka bakmaya başlar; farklı melodilerin, bazen sakin, bazen dinamik ritimlerin dünyasında kaybolursunuz. LG XBOOM Go PL7 de, üstün ses kalitesiyle size tam da hayal ettiğiniz kusursuz ses deneyimini sunmak üzere tasarlanmış. Onunla her çaldığınız müziğin derin baslarını hissediyor, zengin tonları ve net vokalleri dinlerken ‘işte bu’ diyorsunuz, ‘müziği yaşamak, müziğin içinde olmak işte bu’.

LG XBOOM Go PL7
LG XBOOM Go PL7

Diyelim ki terasınızdasınız. Tam bir eylül akşamı: Üzerinizde ince bir şal var, hava biraz serin, keyfinizeyse diyecek yok. Derken LG XBOOM Go PL7 giriyor sahneye, Sound Boost ile ses gücünü artırıyor, ses alanını genişletiyor, böylece tek bir düğmeye basıyorsunuz ve ortamınız bir partiye dönüşüyor. Hepsi bu kadar diye düşündüyseniz, sebebi henüz onun çok renkli aydınlatmalarıyla tanışmamış olmanız. LG XBOOM Go PL7, sizi müziksiz bırakmadığı gibi, ritimle birlikte değişen ve müziğinize daha fazla duygu katan renkli LED ışıklarıyla da size hayal ettiğiniz parti atmosferini yaratıyor.

LG XBOOM Go PL7

Evinizin önündeki geniş bahçenizdesiniz belki de, ya da havuz kenarında. İşte bu anlarda, LG XBOOM Go PL7 ile giderek yükselen coşkuyu katlamak isterseniz, yüze kadar LG XBOOM Go PL7’yi kablosuz olarak bağlamanız da mümkün! O zaman, ses çıkışını çoğaltın, müziğin etkisi artsın; daha fazla ses ile daha iyi partiler ve daha fazla eğlenceye merhaba deyin. Zaman kavramını unutmuş bir halde doyasıya dans ederken, LG XBOOM Go PL7’un güçlü çift etkili bası göstersin etkisini. Tempoyu yaşayın, ritimleri hissedin. Pasif radyatörlerin nereye giderseniz gidin ortamınızı festivale dönüştürecek güçlü ritimlerine kulak verin. Woofer’lar her titrediğinde yanıp sönen halka şeklindeki ışıkların renkli hareketleri sizi içine çeksin ve bırakın kendinizi müziğin kollarına.

LG XBOOM Go PL7
LG XBOOM Go PL7

Tabii siz, güzel sonbahar akşamlarını kendine kaçamak rotalar çizip kamp malzemeleriyle birlikte yola koyularak değerlendirmek isteyenlerden de olabilirsiniz. Çadırınızı kuracağınız alanı belirlediğiniz gibi basın LG XBOOM Go PL7’nizin düğmesine ve siz doğayla bütünleşirken yanınızda olacak birbirinden renkli parçalara kulak verin. Sonbahar bu, olur da aniden bir yağmur bastırırsa eğer, içiniz rahat olsun: LG XBOOM Go PL7’nin size sunduğu eğlence hava koşullarından asla etkilenmiyor. IPX5 sınıfına ait olduğundan, ıslansa bile çalışmaya devam ediyor ve eğlencenizi sürdürmenizi sağlıyor. Sizeyse, yağmur damlalarının altında içinizden geldiği gibi dans etmek ve bağıra bağıra şarkılar söylemek kalıyor!

LG XBOOM Go PL7
LG XBOOM Go PL7

LG XBOOM Go PL7, şık ve yuvarlak tasarımıyla gözünüze hitap ettiği kadar, kolay tutulabilen şekliyle de elinize rahatça sığıyor ve size eğlenceyi de, pratikliği de bir arada sunuyor. Alın onu bir elinize, diğer elinizde matınız veya spor aletleriniz olsun; atın kendinizi en yakın parka. İster Spotify’ın ‘Workout Hits’ playlist’ini açın ve açık havada sporunuzu yapın, ister serin matınızı ve içinizi huzurla dolduran şöyle bir playlist ile meditasyona oturun; zihniniz dinlensin, ruhunuz beslensin.

Görüyorsunuz, LG XBOOM Go PL7 ile her şey siz nasıl isterseniz öyle. O sizin özgürlük alanınız; bazen parti arkadaşınız, bazen meditasyon eşlikçiniz, doğa maceralarınızın olmazsa olmazı, ‘yok artık!’ dediğiniz her şeyin yaratıcısı. Sınırı yok, tek bir anınızın bile keyifsiz geçmesine tahammülü yok. 24 saat boyunca tüm gün süren pil ömrüyle, yani dilediğiniz yerde dilediğiniz an yanınızda oluşuyla da bunu kanıtlıyor. Öyleyse, yaşasın müzik dolu bir hayat, iyi ki varsın LG XBOOM Go PL7!