Sandviç, genelde atıştırmalık olarak görülüp uzun zamanımız olmadığında pratik olarak yiyebileceğimiz bir şey olarak görüledursun Long Bread, bu anlayışı değiştirip sandviç yemeyi gerçek bir keyife dönüştürüyor!

IMG_3475

Göztepe’de bulunan Long Bread’e gitme şansım olmamıştı. Ataşehir’e geldiğini duyunca ofise de yakın diyerek koşup gittim. İyi ki de öyle yapmışım. Bir sandviç ne kadar güzel olabilir ki derken ciddi bir lezzet şöleninde buldum kendimi. Ata Çarşı’da bulunan Long Bread ufacık bir dükkan, tatlı bir yer; ancak asıl numarası o taptaze ekmekleri! İçindeki malzemeler de lezzetli olunca ortaya harika bir ürün çıkmış. Akşam saatlerinde gittiğim halde ekmek müthişti. 

IMG_34791

Asya1 isimli sandviçi tercih ettim. İçerisinde et ve adından da anlaşılacağı üzere soya sosu eşliğinde bazı Asya esintili malzemeler vardı. Çok güzeldi. Bununla beraber birçok kahvaltılık sandviç çeşitleri, Akdeniz gibi daha hafif çeşitlerle beraber bölge bölge ürünlere göre ayrılan sandviçleri burada bulabilmeniz mümkün. Sağlığına ve yediklerine dikkat eden biriyseniz kepekli ekmeğe tercih edebileceğiniz gibi birçok salata çeşidinin olduğunu da belirtmeliyim!

Eh ne duruyorsunuz, uğrayın  ;)

Long Bread Ataşehir Adres: Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı No:49 Ataşehir / İstanbul

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?