Modern çağın ulaşılabilirliği içerisinde hepimizin deneyimlemek istediklerinin sayısı arttı, fakat bir günde hala yalnız yirmi dört saat var! Hem sevdiklerimizle kaliteli vakit geçirmek istiyoruz hem de kendimizi keşfedeceğimiz yeni alanlara  ihtiyaç duyuyoruz. Tabii bir de bütün bu yeni deneyimlerin peşinde koşarken iyi ve dengeli beslenmeye de devam etmek istiyoruz. Büyük ihtimalle “İstediğin her şeye sahip olamazsın.” cümlesini ortaya atan ilk kişi de buna benzer sorunlarla karşılaşmıştı. Fakat sorun yok. Çünkü bu cümleyi tarihin tozlu sayfalarında bırakacak bir öneri ile geliyoruz! Hayalini kurduğumuz deneyimlere zahmetsizce ulaşabilmemiz için Macrocenter şefleri; taptaze malzemeler, yaratıcı ve sağlıklı reçeteler ile “Homemade” çatısı altında hayatınızı kolaylaştıracak lezzet çözümleri sunuyor.

Yeni yerler keşfetmenin, farklı deneyimler yaşamanın en keyifli yanı daha sonrasında bunları sevdiklerimizle paylaşacağımız yemek sofralarında buluşmak. Aslında dürüst olmak gerekirse bu sohbetlerden daha da keyifli olanı; biz heyecanla neler yaptığımızı birkaç saatlik buluşmada anlatmaya çalışırken arkadaşlarımızın bize “E peki bu sofrayı hazırlayacak, bu tarifleri öğrenecek vaktin ne zaman oldu?” diye sorması! Çünkü tabii ki de hayatın hızında kendimizi keşfederken, lezzetli yemekler hazırlayacak veya kuracağımız sofranın tasarımı için internetten örnekler ararken en yeni gastronomi trendlerini araştıracak vaktimiz yok! Fakat, senelerdir güvendiğimiz Macrocenter’ın Baş Şefi Ayşegül Talu ve onun deneyimli ekibinin 2013’ten beri günlük hazırladığı Homemade ürünleri var! O zaman hızlıca detaylara geçelim. Çünkü bir sonraki etkinliği yakalamak için bizim de vaktimiz azalıyor.

Macrocenter’ın Deneyimli Şeflerinin Ellerinden Homemade

Söz konusu kendisi ve sevdikleri olduğunda “en iyisinin” bile yeterli olup olmadığını sorgulayanları, Macrocenter’ın çok sevdiğimiz Homemade markası ile tanıştıralım! 2013 yılından beri Macrocenter’ın yemeğe ve benzersiz lezzetlere duyduğu tutkuyu şefleri ile özgün reçetelere dönüştürdüğü markası Homemade, bizim gibi vakti değerli fakat en iyisini aramaktan da ödün vermeyenlere kaliteli malzemeler ile hazırlanmış pratik, sağlıklı ve yaratıcı seçenekler sunuyor. Tek kişilik öğünlerden kalabalık sofralara her yemekte bize eşlik etmeyi amaçlayan Homemade’in Homemade Meze, Homemade To Go, Homemade Cafe ve Heat & Eat olmak üzere tam dört farklı hizmet kolu bulunuyor.

Homemade ile Bizi Neler Bekliyor?

Tek başımıza ya da sevdiklerimizle buluştuğumuz sofralarda beklentimizin yalnızca “doymak” olması üzerinden sanıyoruz ki bir asır geçti! Homemade, gezdiği ülke ve şehirlerin mutfaklarından ilham almaya devam ederken gastronomi trendlerini de sofralarından hızlıca yakalamak isteyenlere sesleniyor!

Homemade Meze, şeflerin bildiğimiz tatlara özgün dokunuşlar kattığı Narlı Firik Tabule, Körili Mercimek Köfte, Elmalı Cevizli Pancar gibi lezzetleri Macrocenter mağazalarında ve Macroonline’da bizimle buluşturuyor. Homemade To Go, seçili mağazalarda taze ve günlük hazırlanan çorba, salata, dürüm, tatlı çeşitleri ile her öğünümüzde bize eşlik etmeyi amaçlıyor. Kanyon ve Suadiye Macrocenter’da yerini alan Homemade Cafe, nitelikli kahveleri ve yanında günlük, taze hazırlanan ürünleri ile güne keyifli bir mola verebileceğimiz alanlar sunuyor.    

Homemade çatısı altında toplanan tüm lezzetlere Macrocenter mağazalarının yanı sıra Macroonline, TazeDirekt, Fuudy ve Migros Yemek üzerinden de ulaşabildiğinizin haberini verelim.

Söz konusu hayatın keyfini çıkarmak olduğunda bütün deneyimleri keşfetmeye vakti yok gibi düşünenleri, sırrımızı daha detaylı keşfetmek üzere Macrocenter’a davet ediyoruz! Sevdiklerimizle sohbeti keyifli, gastronomi deneyimi çeşitli sofralarda buluşmak üzere!