Online market alışverişinden keyif alıyor musunuz? Hayatı kolaylaştırması, zaman ve enerji tasarrufu sağlaması bir yana, biz online market alışverişinden keyif almayı da bekliyoruz. Yaşam stilimize dokunan kategoriler, ilham verici fikirler, beslenme ipuçları, online alışverişe özel fırsatlar, hızlı ve güvenli teslimatı tek bir yerde bulabildiğimizde ise müdavimi oluyoruz. Bugün size yıllardır neden Macroonline müdavimi olduğumuzdan bahsedeceğiz. Gelin birlikte bir Macroonline turu yapalım!

Macroonline Turuna Çıkıyoruz | Fotoğraf: Macroonline

Neden Macroonline?

Cevap aslında çok basit. Çünkü Macroonline üzerinden sipariş verdiğimizde kapımıza en hızlı ve güvenilir şekilde teslim edileceğinden emin olabiliyoruz. Bizim için en iyileri seçtiklerini biliyoruz. Bazen sadece içinde gezinmeyi bile bir etkinlik gibi seviyoruz. Günlük ihtiyaçlarımızın da, kolay kolay bulunmayan ürünlerin de en kalitelisini orada buluyoruz. Poke Bowl malzemelerimizi de aynı yerden alıyoruz, organik soğanımızı da. Hem de evden hiç çıkmadan.

Bir online var, bir de Macroonline!

Müdavim olmak demişken; bir araştırmaya göre 2027 yılına kadar %23’ün üzerinde büyüyeceği öngörülen online alışverişte kullanıcıların tam %60’ı, seçtiği ve alıştığı marketi kesinlikle değiştirmiyormuş. %60, ne kadar büyük bir çoğunluk değil mi? Madem online alışverişte alıştığımız marketten vazgeçmek çok zor, o zaman her şeyi bir arada bulabildiğimiz ve her seferinde en iyisinin getirileceğinden emin olduğumuz markete bağlanmakta fayda var. İsterseniz tam bu noktada yan pencerede Macroonline’ı açın beraber inceleyelim, ne dersiniz?

Macroonline Turuna Çıkıyoruz | Fotoğraf: Macroonline

Bizi kullanıcı dostu ve kullanım kolaylığı sunan sayfa tasarımı karşılıyor. Bu tasarım sayesinde hemen ihtiyaçlarımızı seçip bir an önce çıkmak yerine sayfada gezinmek istiyoruz. Ardından Macroonline‘a özel indirimler ve indirimli ürünlerin kategorize edilmiş olması dikkatimizi çekiyor. Güne, kategoriye özel ve dönemsel fiyat avantajları sayesinde sayfaya her girdiğimizde yeni bir haberle karşılaşmamız mümkün görünüyor. Bir de çok sevdiğimiz Homemade by Macrocenter var! Homemade; ev yapımı lezzetleri, kalabalık sofraları parlatan ürünleri, mezeleri, tatlıları, kullanıma hazır seçenekleri, etleri, çorbaları, sandviçleri, ana yemekleri ve harika yemek çözümleri ile vazgeçemediğimiz Macroonline alışkanlıklarımızdan.

Macroonline, alışveriş ve yeme-içme kültürüne bütünsel olarak yaklaşıyorken web sitesi Macrocenter.com.tr’yi de incelemeden geçemeyiz. Macrocooks tarifleri soframıza ilham katarken, Macrobalance bölümünden ise kendimize uygun olan beslenme türünü seçip bu beslenme türüne özel ürünleri alışverişimize ekleyerek beslenmemizi dengeleyebiliyoruz. Macropicks ise yalnızca Macrocenter’da bulunan hem ithal hem de yerel birçok lezzetli ve keyifli seçeneği bizim için ustalıkla seçip derliyor. Macroonline müdavimi olmanın saydığımız bunca ayrıcalığı varken, online alışveriş sitesini değiştiremeyen %60’lık dilime gönül rahatlığıyla dahil olmamız çok normal değil mi?

En keyifli alışkanlığınızı kazanmaya başlamak için buraya tıklayabilirsiniz!

Kapak Fotoğrafı: Macroonline