Çocukluğunuzun ilk hatırladığınız anından bugüne kadar yaşadıklarınızı düşünün… Okuldan döndüğümüz saate yetişmek adına koşarak eve gelen, aradığımızda telefonumuzu anında cevaplayan, en özel günümüzü elinde çiçekler ile kutlayan ve ona en çok ihtiyaç duyduğumuzda nerede olursak olalım bir şekilde kapımızda beliren hep annelerimizdir. Küçükken onun yanımızda olduğunu hissettirmek adına gösterdiği emekler, yaşımız ilerledikçe birbirimize destek olmaya başladığımız bir ilişkiye dönüşür. Biz, bu sene evimizin Fransız ilhamlı şıkı Madame Coco’nun annemizi tanıyan seçenekleri ile hep yanımızda olan annelerimize unutulmaz bir Anneler Günü hediye etmeyi planlıyoruz!

Mer Çift Kişilik Yıkamalı Linen Nevresim Takımı

Küçükken hayalini kurduğumuz büyümenin belki de en güzel yanlarından biri hep yanımızda olan annelerimiz ile dost olmaktır. Annelerini yakından tanıyanlar olarak onun bu özel günde en çok hangi hediyeye heyecanlanacağını çoktandır biliyoruz: tabii ki evimizin her detayında kendi gösteren Madame Coco! Bu Anneler Günü’nde seneler içerisinde emekle kurduğumuz ilişkileri kutlamak adına biz annelerimize onları ne kadar yakından tanıdığımızı ve ihtiyacı olanları bize söylemesinin gerek bile olmadığını hissettirmek istiyoruz. Madame Coco’nun bu sene Anneler Günü’ne özel sunduğu %50+%20 indirim seçeneği ile Fransız şıklığından ve doğanın renginden aldığı ilhamlar üzerinden oluşturduğu ayrıca bütün annelerimizin değişen zevklerine hitap eden ürünleri arasında kendi annemizi en çok yansıttığına inandığımız hediyeleri araştırıyoruz.   

Anneler Günü’ne Özel Hediye Önerileri

Doğanın Renklerinden İlham Alan Annelere Özel

Ruban Seramik Vazo

Anneler Günü’nün baharın ruhunun sindiği mayıs ayında olmasından ilhamını alan Madame Coco; gittiği her yere doğanın renklerini ve seslerini taşıyan annelere özel bir seçki sunuyor! Havaların gittikçe ısındığı bugünlerde eğer anneniz ile ağaçların altında dinlenmek ve bir piknik yapmak isterseniz Mita Masa Örtüsü kare deseni ile şehirde kır havasını yaşayabilir, eğer o kır havasını eve taşımak isterseniz de yeşil veya taş renk seçenekleriyle Ruban Seramik Vazo veya Aventurin Seramik Vazosunu tercih edebilirsiniz. Evin her detayına doğanın izlerini taşımak isterseniz ise annelerinizi; odalarında Nayomi Çift Kişilik Aloe Vera Nevresim Takımı, sofralarında Pranvera Masa Örtüsü, banyolarında Mari Nakışlı Yüz Havlusu ve evinin her köşesinde Gloire Biblo bekliyor.

Evde Vakit Geçirmeyi Seven Annelere Özel

Répertoire Oda Kokusu ve Mum Seti

Evinde geçirdiği vakti en iyi şekilde değerlendirmeye özen gösteren annelerimizi Madame Coco’da birçok seçenek bekliyor! Madame Coco’da hayatın her detayını romantikleştiren annelerimize Répertoire Oda Kokusu ve Mum Seti, zarif tasarımı ile Bellunu Dokunmatik LED Abajur, keyfine düşkün annelerimize Avril Bornoz ve Ardi Çift Kişilik Baskılı Pike Takımı, akşamüstü beş oldu mu bütün sevdiklerini bir masa etrafında toplayan annelerimize yönelik ise Bonneville Tencere seçenekleri ön plana çıkıyor.

Bakımlı Olmayı Seven Annelere Özel

Répertoire Mum, Oda Parfümü ve Vücut Spreyleri

“Bunların hepsini nasıl yapıyor?” diye sordurtan annelerimizin en önemli özelliklerinden biri ise en yorgun kalktıkları sabahlarında bile en şık hâlleri ile kahvaltı sofralarına inmeleridir. Sürekli mis gibi kokan ve her an bakımı ile kendine hayran bırakan annelerimiz için, Fransa’nın Grasse şehrinden gelen esansları ile Répertoire Vücut Spreyi Serisinin Vanille Cachemire, Fleurs Paradise, Powdery Bouquet ve Jasmine Amour seçenekleri öne çıkıyor.

Mutfağın Kraliçelerine Özel

Terre Seramik Oval Tencere

Annelerinizin tarif defterlerini titizlik ile sakladığı, mutfaktan yaydığı kokuların bütün odaları sardığı bir evden geliyorsanız mutfağın kraliçesi derken neyden bahsettiğimizi çok iyi biliyorsunuzdur. Annesi ile kurduğu ilişkiyi mutfakta yakınlaştıranları; mutfağa sanatsal dokunuşlar katarken pratikliği ile etkileyen Yuviera Ahşap Kapaklı 3’lü Saklama Kabı, çeşit çeşit baklagilleri taze tutarken adeta bir tablo gibi duran Damia Tepsi ve yemeklere lezzet katarken sofraları da güzelleştiren Terre Seramik Tencereler bekliyor.

Eğer siz de bu Anneler Günü’nde annenize onu ne kadar iyi tanıdığınızı hissettirmek istiyorsanız Madame Coco’nun Fransız ilhamlı şıklığı ve doğanın renklerinden ilham aldığı koleksiyonları keşfinizi bekliyor! Detaylı bilgilere Madame Coco mağazalarından ve www.madamecoco.com‘dan ulaşabilirsiniz.