Bu hafta da birbirinden farklı etkinlikler sizi bekliyor.

18 Nisan Cuma

malt

Malt @ Beyoğlu Hayal Kahvesi

Yeni albüm beklediğimiz Malt, ilk iki albümünün en sevilen şarkılarıyla bu gece Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde olacak. Cenk Durmazel, Cenk Turanlı ve Barış Ertunç’tan oluşan topluluk ‘Gol’den girip ‘Arıza’dan çıkacaklar ve Cuma gecesini kapatacaklar.

Kraak & Smaak @ Propaganda

kraak

Hafta sonuna dans ederek girmek isteyenler saat 23:00’ten sonra Propaganda’ya bekleniyor. Hollandalı alternatif elektronik müzik ekibi Kraak & Smaak bir kez daha Propaganda kabininde olacak. Sabahın ilk ışıklarına kadar dilediğiniz gibi dans etmek için ideal.

19 Nisan Cumartesi

Fennesz – Lillevan – Keiji Haino

Fennesz – Lillevan – Keiji Haino @ Borusan Müzik Evi

Borusan Müzik Evi ve Kod Müzik işbirliğiyle gerçekleşen Nova Muzak Serisi, Cumartesi günü iki konsere ev sahipliği yapıyor. İlk konser birçok müzik otoritesi tarafından Kraftwerk, Brian Eno yada Aphex Twin gibi elektronik müzik sahnesinde çığır açmış müzik adamlarından biri olarak kabul edilen Viyanalı Christian Fennesz’e ait olurken ikincisi de Japon noise sahnesinin en saygı duyulan isimlerinden Keiji Haino’dan gelecek.

Flört

Flört @ nublu istanbul

Türk müziğinin en alternatif isimlerinden Flört, önümüzdeki günlerde yayınlayacağı yeni albümü dolayısıyla nublu istanbul sahnesinde olacak. Cumartesi gecesi farklı müzikal deneyimler yaşamak isteyenler için kaçırılmayacak bir tercih.

20 Nisan Pazar

Harlem Globetrotters

Harlem Globetrotters @ Ülker Sports Arena

Pazar gününü basketbola ayırmaya ne dersiniz? Basketbol dünyasının ikon takımı Harlem Globetrotters, muhteşem bir şov için Ülker Sports Arena’da sahaya çıkıyor. En zorlu hareketler, mücadele ruhu ve basketbol zevkini bir arada yaşamak için yerinizi alın derim.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?