Şubat ayının ilk hafta sonunda müziğe doymak için birçok alternatifiniz var.

Gaye Su Akyol | 2 Şubat @ Babylon

Develerle Yaşıyorum diyerek çıkış yapan ve ikinci albümünde Hologram İmparatorluğu‘ndan seslenen Gaye Su Akyol, bu akşam Babylon sahnesinde olacak. Kendine has tarzıyla müzikseverlerin ilgisini çeken Gaye Su Akyol’un şarkıları ile hafta sonuna başlamayı planlarınız arasına dahil edebilirsiniz.

 

Sertab Erener | 2 Şubat @ DasDas

Son dönemde yeni grubu Oceans of Noise ve solo çalışmalarını bir arada yürüten Sertab Erener, bu gece DasDas sahnesinde dinleyicilerinin karşısında olacak. Yıllara meydan okuyan şarkılarıyla mini bir müzikal yolculuk yaptıracak olan Sertab Erener’in konserini kaçırmayın.

 

Manuş Baba | 2 Şubat @ Sanat Performance Sahnesi

Eteği Belinde ve Dönersen Islık Çal şarkılarıyla 2017’nin en büyük çıkışlarından birine imzasını atan Manuş Baba, bu gece Sanat Performance Sahnesi’nde. Konserleri yoğun bir ilgiyle geçen Manuş Baba’yı izlemek için yerinizi almayı ihmal etmeyin.

 

Kalben  | 2 Şubat @ KadıköySahne

Sonsuza Kadar albümünün yeni klibini Yara şarkısına çeken Kalben, hafta sonunu Kadıköy Sahne’de başlatıyor. Kendi şarkılarının yanı sıra sahnede seslendirmeyi sevdiği cover şarkılarla dolu repertuarıyla Kalben, bu gecenin öne çıkan konserlerinden birine imzasını atacak.

 

The Avener “DJ Set” | 3 Şubat @ IF Performance Hall Beşiktaş

Lana Del Rey, The Weeknd ve Kadebostany gibi isimlere yaptığı remikslerle tanınan Fransız DJ/prodüktör The Avener, Cumartesi gecesi IF Performance Hall Beşiktaş’ta setin başına geçiyor. Fade Out Lines ve To Let Myself Go single’larının da sahibi olan The Avener ile dans etmek için yerinizi alın.

 

Duman | 3 Şubat @ Zorlu PSM

Türk rock müziğinin en sevilen topluluklarından Duman, Cumartesi gecesi Zorlu PSM Ana Tiyatro sahnesinde dinleyicileriyle bir araya geliyor. Her konserleri başlı başına ayrı bir olay olan Duman, Cumartesi gecesini her biri hit olan şarkılarıyla dolduracak.

 

Teoman | 3 Şubat @ Jolly Joker Vadistanbul

İstanbul’un en yeni konser mekanlarından Jolly Joker Vadistanbul, bu hafta sonu Türk rock müziğinin kuşkusuz en çok dinlenen isimlerinden Teoman’ı ağırlamaya hazırlanıyor. Koyu Antoloji adını verdiği çalışmasıyla gündemde olan Teoman, unutulmaz şarkılarıyla sahnede olacak.

 

Erdem Yener | 3 Şubat @ Kats Sahne

Uzun zamandır sahnelerden uzak olan Erdem Yener, 2018 ile yeniden mikrofon başına geçiyor. Olsun videosunu 2017’nin son günlerinde yayınlayan Erdem Yener, şarkıları ile dinleyicilerinin karşısında olacak.

 

Hey Douglas | 3 Şubat @ Dorock XL

Dans etmek isteyenler buraya! Cumartesi gecesi Dorock XL sahnesi 70’lerin şarkılarını günümüz sound’uyla harmanlayan Hey Douglas’a emanet olacak. Gece boyu dans edip eğlenmek ve çalınan şarkılara eşlik etmek için yerinizi şimdiden ayırtın.

 

Cebimdeki Yabancı

Yapımcılığını Ferzan Özpetek’in üstlendiği ve ünlü oyuncu Serra Yılmaz’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Cebimdeki Yabancı, bu hafta sonu vizyona giriyor. Serkan Altunorak, Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu, Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozok ve Şükrü Özyıldız’dan oluşan kadrosuyla yılın iddialı yapımları arasında yer alan Cebimdeki Yabancı, bir akşam yemeğinde bir araya gelen yedi arkadaşın, cep telefonlarına gelen her mesajı yüksek sesle okumaya karar vermeleriyle yaşananları anlatıyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?