Kültürle, sanatla, müzikle, mizahla adım atanlardan biri olarak, hayatın her anını eğlenerek yaşamak senin tarzın, farkındayız. Gittiğin tiyatrolar, seyrettiğin filmler, okuduğun kitaplar, gezdiğin müzeler ve farklı dünyalara yolculuk etmeni sağlayan oyunlar… #MaximumGenç, her birinin senin için vazgeçilmez olduğunu biliyor, eğlence dolu dünyana fırsatlarıyla renk katıyor. Gel, birlikte keşfedelim.

 Maximum Genç ile Eğlence
Maximum Genç ile Eğlence

Birbirinden farklı etkinliklerle ruhunu beslemek senin için büyük bir tutku değil mi? Tiyatroların, gösterime giren yeni filmlerin, workshop’ların, konserlerin ve festivallerin peşinden koşuyorsun. Kültür sanatın sihriyle kendini giderek daha iyi tanıyor, daha önce hiç farkına varmadığın yönlerini keşfediyorsun. Vizyonun genişliyor, kendini teslim ettiğin deneyimlerle büyüyorsun.

Kumbaravan

Şimdi soruyoruz sana, Kumbaravan‘dan alacağın tüm etkinlik biletleri, kitaplar (Ben Kirke’den Simyacı’ya!) ve online müzik, oyunculuk, drama, yabancı dil dersleri sana %20 indirim ayrıcalığıyla gelse; nasıl olur? Maximum Genç’le 31 Aralık’a kadar bu mümkün, detayları incelemek için tıkla.

DasDas

Tiyatrodan söz etmişken, Fransız oyun yazarı Yasmina Reza’nın ödüllü oyunu Vahşet Tanrısı’nı seyrettin mi? Peki ya, Bergüzar Korel’in ‘özlemek’ üzerine tek kişilik oyunu Kızlar ve Oğlanlar’ı? Maximum Genç’liysen yine güzel haber, tiyatro severlerin vazgeçilmez duraklarından biri Ataşehir Metropol İstanbul’da bulunan DasDas’ta, Maximum Genç kartınla etkinlik biletlerinde %10 indirim de alabilirsin.

Seyretme tutkusundan devam edelim… Bu kez konumuz sinema. Eminiz sen de her gün yeni yapımlarla kendisini yenileyen Netflix’in hızına yetişemiyorsun. Özellikle bugünlerde adından sık söz ettiren Bir Başkadır dizisini henüz izlemeye fırsat bulamayanlardansan, bir an önce izlemek için sabırsızlanıyorsun. Peki, bir Maximum Genç’li olarak Netflix kodlarını Maximum Mobil Dijital Kod Market‘ten almaya ne dersin? 14 Aralık’ kadar, Maximum Genç kartınla Maximum Mobil Dijital Kod Market’ten yapacağın toplamda 30 TL ve üzeri alışverişine 15 TL MaxiPuan kazanabilir, film ve dizi keyiflerini doya doya yaşayabilirsin! Detaylar için inceleyebileceğin linki buraya bırakıyoruz.

Bir yandan kendini geliştirmek için atölye ve workshop arayışında olduğunu biliyoruz. İşte bu yüzden sana güzel haberi vermeye geldik: Mobilet’ten satın alacağın BÜMED Akademi (Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği)’ye ait etkinlik biletlerinde ise %10 indirim fırsatı seni bekliyor.

Hadi, sen de şimdi Maximum Genç’e katıl, hayallerindeki hayatı yaşamaya başla!