Kültürle, sanatla, müzikle, mizahla adım atanlardan biri olarak, hayatın her anını eğlenerek yaşamak senin tarzın, farkındayız. Gittiğin tiyatrolar, seyrettiğin filmler, okuduğun kitaplar, gezdiğin müzeler ve farklı dünyalara yolculuk etmeni sağlayan oyunlar… #MaximumGenç, her birinin senin için vazgeçilmez olduğunu biliyor, eğlence dolu dünyana fırsatlarıyla renk katıyor. Gel, birlikte keşfedelim.

 Maximum Genç ile Eğlence
Maximum Genç ile Eğlence

Birbirinden farklı etkinliklerle ruhunu beslemek senin için büyük bir tutku değil mi? Tiyatroların, gösterime giren yeni filmlerin, workshop’ların, konserlerin ve festivallerin peşinden koşuyorsun. Kültür sanatın sihriyle kendini giderek daha iyi tanıyor, daha önce hiç farkına varmadığın yönlerini keşfediyorsun. Vizyonun genişliyor, kendini teslim ettiğin deneyimlerle büyüyorsun.

Şimdi soruyoruz sana, Kumbaravan‘dan alacağın tüm etkinlik biletleri, kitaplar (Ben Kirke’den Simyacı’ya!) ve online müzik, oyunculuk, drama, yabancı dil dersleri sana %20 indirim ayrıcalığıyla gelse; nasıl olur? Maximum Genç’le 31 Aralık’a kadar bu mümkün, detayları incelemek için tıkla.

Tiyatrodan söz etmişken, Fransız oyun yazarı Yasmina Reza’nın ödüllü oyunu Vahşet Tanrısı’nı seyrettin mi? Peki ya, Bergüzar Korel’in ‘özlemek’ üzerine tek kişilik oyunu Kızlar ve Oğlanlar’ı? Maximum Genç’liysen yine güzel haber, tiyatro severlerin vazgeçilmez duraklarından biri Ataşehir Metropol İstanbul’da bulunan DasDas’ta, Maximum Genç kartınla etkinlik biletlerinde %10 indirim de alabilirsin.

Seyretme tutkusundan devam edelim… Bu kez konumuz sinema. Vizyona giren filmleri kaçırmamak için, bir Maximum Genç’li olarak tüm Cinemaximum’larda haftanın her günü 12:30’a kadar olan seanslarda biletini %50 MaxiPuan ayrıcalığı ile alabilirsin. Detaylar için inceleyebileceğin linki buraya bırakıyoruz.

Bir yandan kendini geliştirmek için atölye ve workshop arayışında olduğunu biliyoruz. Sen hiç yorulma diye önerimizle geldik: 23 – 25 Kasım tarihleri arasında, BÜMED Akademi’de gerçekleşecek olan, online ‘Farkındalık ve Nefes Pratikleri’ eğitimine katılarak, kendini daha iyiye doğru programlamak üzerinde çalışabilirsin. Mobilet’ten satın alacağın BÜMED Akademi (Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği)’ye ait etkinlik biletlerinde ise %10 indirim fırsatı seni bekliyor.

Hadi, sen de şimdi Maximum Genç’e katıl, hayallerindeki hayatı yaşamaya başla!