Heyecanlı, meraklı, keşif tutkusuyla dolu ve capcanlı ruhunu yansıtan stiline stil katma fikri seni de çok heyecanlandırmıyor mu? “İşte tam ben” dediğin ayakkabılar, çantalar, pantalonlar veya saatler… Onları üzerinde taşımanın keyfi bizce de çok başka. Hele bu keyfe Maximum Genç’li olmanın beraberinde getirdiği ayrıcalıklar eşlik ediyorsa, tadından yenmiyor. Gel, bu ayrıcalıklara yakından bakalım.

Stil | Fotoğraf: Unsplash / Gian Cescon

Üniversite hayatının rengarenk ve her daim çok canlı, birbirinden çeşitli etkinliklerle dolu dünyasının tam merkezinde biri olarak, haliyle günlerin dolu dolu geçiyor. Bazen her şey birdenbire oluyor, hiç beklemediğin bir anda arkadaş grubundakilerden ‘Köşedeki kahvecide buluşuyoruz’ mesajı alıyorsun ve on dakika içinde hazırlanıp yola çıkıyorsun; bazense günler, haftalar öncesinden planlanan büyük festivallerde buluyorsun kendini. Yapılan program nasıl olursa olsun, şüphesiz hepsinde kendini içinde en iyi hissettiğin kıyafetlerle hayal ediyorsun. Moduna uygun, tutkularını yansıtan, karakterini ortaya koyan parçalarla adeta ışıldıyorsun.

Belki de sen, çalışma hayatına yeni atılmış olanlardan birisin ve düzenli olarak bir ofise gidiyor olmak senin için büyük bir değişiklik. İş öncesi kahveleri, iş sonrası buluşmaları, happy hour’lar da öyle. Haliyle çok heyecanlısın. Her akşam, ertesi gün giyeceğin kıyafetleri özenle seçiyor, renginden desenine seni en iyi yansıttığını düşündüğün gömlek ve pantalonları hazır ediyorsun. Senin için bu, benzersiz ruhunu ortaya koymanın, kendini olduğun haliyle ifade etmenin en zevkli yollarından biri.

Güzel haber, stil ve keyif dolu bu yolculukta artık bir eşlikçin var: Maximum Genç ve beraberinde getirdiği ayrıcalıklar! Örneğin, Maximum Genç kartınla Mango, H&M, Under Armour, Bershka, Reebok, Koton, Oxxo, Defacto, LC Waikiki, Mavi ve Massimo Dutti gibi daha pek çokgiyim firmasından tek seferde yapacağın peşin veya taksitle 150 TL alışverişin ile 30 TL Maxipuan kazanabiliyorsun. Detayları buradan inceleyebilirsin.

Yoksa sen de Morhipo severlerden misin? Yeni sezon ürünleri heyecan verici kampanyalarla buluşturan ve kadın, erkek, ayakkabı, çanta, çocuk, ev ve yaşam gibi farklı kategorilerde geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Morhipo’dan bir Maximum Genç’li olarak yapacağın alışverişlerde, Maximum Genç kredi kartına peşin fiyatına 9 taksit fırsatı seni bekliyor.

Bir yandan, alışveriş yaparken çok zaman kaybettiğini düşünüyor olabilirsin, çok sayıda seçenek kafanı karıştırıyor olabilir veya stilini yaratırken fikir ve destek almak isteyebilirsin. İnanır mısın, Maximum Genç bu gibi durumların içinde kalabileceğini de öngörüyor ve seni stilistinle buluşturuyor. Sana, kişisel stilistin tarafından tarzına uygun seçilmiş kıyafetleri evinde deneme ve beğendiklerini alma imkanı sunan Clotie uygulamasıyla seni tanıştırıyor. Stilistin zaman zaman senin için farklı seçimler yaparak yeni tarzları keşfetmene de olanak sağlıyor. Üstelik, 31 Aralık’a kadar Maximum Genç kartınla Clotie uygulamasından vereceğin ilk iki siparişinde hizmet bedeli ödemiyorsun. Alışverişin en kol ve kişisel hali bu olabilir! Ne dersin?

Hadi, sen de stil sahibi ve zevkli karakterini Maximum Genç ile ortaya koy, giyiminle ışılda!