“Pizza mı söylesem, lahmacun mu? Yok yok, hamburger yiyeceğim. Aslında şimdi güzel bir makarna da iyi gider…” Tanıdık bir senaryo, değil mi? ‘Ne yesem’ sorusunun sıklıkla zihninde dolandığını biliyoruz. Haklısın da, çoğu kişi için cevaplaması kolay bir soru değil. Tabii eğer bir Maximum Genç’li değilsen. Market alışverişlerinden Yemeksepeti’nden vereceğin online siparişlere kadar pek çok fırsat ve ayrıcalık ile Maximum Genç’in hep yanında olduğunu biliyor muydun?

MaximumGenç’in sana özel sunduğu ayrıcalıkları kullanırken, farklı keşifler yapmayı çok seven ruhunu da doyurduğunu fark edeceksin. Çünkü hepsi, senin yeni deneyimlerin peşinden koşan karakterini, hayata karşı bitmek bilmeyen merakını ve hevesini yansıtan ayrıcalıklar. Neden dersen, sana müthiş bir çeşitlilik sunuyorlar ve adeta şöyle sesleniyorlar: “Gel, farklı mutfakları tanı, her birinin kendine özgü lezzetlerini keşfet!” Mesela, üniversiteden en yakın arkadaşlarınla birlikte birinizin evinde toplanın ve o geceyi İtalyan gecesi ilan edin: San Franciscolu Frances Mayes’in Toscana’da br villa alıp kendisi için yeni bir yaşam kurmasını konu alan 2003 yapımı “Under the Tuscan Sun” filmini açın, kendinize leziz bir makarna pişirin ve MaxiPuan’ları toplamanın keyfini yaşayın. Maximum Genç kartınla makarna için ihtiyacın olan tüm malzemeleri seçili marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacağın her 50 TL ve üzeri alışverişine 10 TL olmak üzere toplam 50 TL MaxiPuan kazanarak alabileceğini de hatırlatalım.

Bazen iyi bir yemek, başlı başına günü güzelleştiren bir sebep olabiliyor. Bir yandan farklı mutfaklara özgü yeni lezzetler denemenin de keyfi çok başka. Gastronominin renkli dünyasının bir parçası olmak istersen, Maximum Genç’in sevdiğin lezzetleri seninle en güzel şekilde buluşturmaya yönelik ayrıcalıklarına göz atmanı öneriyoruz.