Biliyoruz, için kıpır kıpır ve aklında seyahat etmek istediğin bir sürü yer var. Hayatın ihtimalleri seni çok heyecanlandırıyor. Sırt çantanı kaptığın gibi uzak diyarlara yelken açmak, dünyanın daha önce hiç görmediğin noktalarına yolculuk yapmak istiyorsun. Çok da haklısın…  Bu tutkuya sahip olmakta, bizce de seyahat etmek, insana yaşadığını hissettiren bir şey. Gel, keşif yolculukların boyunca sana, içindeki seyahat tutkusunu çok iyi bilen ve hayallerine bir adım daha yaklaşman için fırsatlarla dolu dünyasını sana sunan #MaximumGenç eşlik etsin; yolculuk başlasın.

Seyahat
MaximumGenç ile Seyahat

Sonbahar seyahatlerinin tadı başkadır, sonbahar aylarında çıkılan araba yolculuklarıysa çok başka. Bir rota çizersiz kendine, çizdiğin yol boyunca ilerlerken turuncudan kahverengiye, güz mevsiminin en güzel tonları eşlik eder sana. En sevdiğin müzikleri açar, bağıra bağıra şarkılar söylersin. Sevdiklerinle kahkahaların kesilmediği sohbetler eder, belki daha şimdiden yeni yolculuğunuzu planlamaya başlarsın. Sonra camını aralar, hafifçe esen rüzgarın sesini dinlersin. Saatler geçer, yol kenarlarına düşmüş yaprakların selamıyla, birden ne kadar uzun zamandır camın arkasındaki hayatı seyretmeye daldığını hatırlarsın. Vardığın yer değil, varana kadar geçenlerdir önemli olan – o an, işte bunu anlarsın.

Senin de hayalinde böyle benzersiz yolculuklar varsa, #MaximumGenç’in MOOV by Garenta‘dan araç kiralamalarında sana sunduğu %30 indirim fırsatını kaçırmamalısın. 31 Aralık’a kadar bu fırsattan yararlanabileceğini hatırlatalım, detayları buraya bırakıyoruz.

Yedigöller
Yedigöller | Fotoğraf: Unsplash / Yusuf Onuk

Yolculuk nereye diye soracağız tabii sana. Henüz aklında belirli bir rota şekillenmediyse, önerilerimize kulak verebilir, aracına atlayıp Türkiye’nin daha önce hiç görmediğin köşelerini keşfe çıkabilirsin: Bolu, Yedigöller’in özellikle sonbaharda kendini gösteren renk cümbüşünün ortasına atabilirsin kendini.  Doğada olmayı sevenlerdensen, soluğu Avrupa’nın en büyük longoz ormanı olarak bilinen İğneada Longoz Ormanları’nda alabilir, buradaki Mono Petra Kayalıkları’na çıkıp ormana tepeden bakabilirsin. Eğer bozulmamış tarihi dokulara tanıklık etmek istersen, rotanı 18. ve 19. yüzyıl Osmanlı kent mimarisini yansıtan geleneksel evleriyle ünlü Safranbolu’ya çevirebilirsin.

Tüm bu keşiflerinde yanından ayırmayacağın Maximum Genç kredi kartının ise, bir üniversite öğrencisi ya da çalışmaya başlamış bir genç olarak hayatına yeni atılmış biri olarak senin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandığından emin olabilirsin.

Yoksa sen, evde geçirdiğimiz onca gün boyunca olduğun yerden dünyayı keşfetmenin tadını almış keşif tutkunlarından mısın? Öyleyse Maximum Genç’in seni düşünen, ihtiyaçlarını bilen, zevklerine hakim yapısını yansıtan ayrıcalığıyla tanışmalısın: Bu deneyim odaklı ayrıcalık sana, olduğun yerden dünyayı Piri ile bir ay boyunca ücretsiz keşfetme şansı sunuyor. En iyi rehberlerin sesiyle 20 ülkede 30 şehrin 150 dijital sesli turu ve 2.500’den fazla sesli sanat içerikleri seni bekliyor. Üstelik bu dijital turlar, Saffet Emre Tonguç, Ali Canip Olgunlu, Vedat Milor, Pat Liddy, Ruth Polling, Guido Lion gibi alanında uzman isimlerin sesiyle sunuluyor. Bu ayrıcalığın bir parçası olmak için tek yapman gereken, Maximum Mobil’den 1 ay ücretsiz üyelik kodunu almak ve Piri uygulamasındaki dijital turları, evinin rahatlığında gezmeye başlamak.

Görüyorsun, bir Maximum Genç’li olarak dünyayı özgürce keşfetmek çok kolay. Gezgin ruhunu beslemek için hemen şimdi buraya tıklayarak bir adım atabilirsin. İyi yolculuklar!