İstanbul’a uzun zamandır gelmesi beklenen isimlerin başında olan Maya Jane Coles, Tonight It’s Your Time sponsorluğunda indigo’ya geliyor! Yaptığı parçaların sözlerinden mix’ine, mastering’inden en ufak detayına, hatta görsellerine kadar titizlikle çalışan ve sonunda her parçası ayrı bir “masterpiece” olan usta isim Maya Jane Coles’u 30 Mayıs gecesi dinleyebileceğiz!

Maya Jane Coles’u bilmeyenler ve daha yakından tanımak isteyenler için biraz detay…

Maya Jane Coles

Dünyanın en itibarlı müzik platformlarından Beatport tarafından 2011 yılının en iyi prodüktörü seçilen Maya Jane Coles, Mixmag, FACT ve SPIN gibi birçok kuruluş tarafından da “En İyi Prodüktör”, “En İyi DJ”, “En İyi Compilation” ve “En İyi Underground Parça” gibi ödüllerin sahibi oldu.

2013 yılında ilk stüdyo albümü “Comfort”u kendi plak şirketi “I/AM/ME”den yayınlanan Coles, bu albümde yer alan Burning Bright, Easier To Hide ve Everything gibi parçalarla listeleri altüst etti. Bu parçalara yaptığı EP’lerde Breach, Blond:ish ve Joyce Muniz gibi isimlerin remixlerini de yayınlayan Coles, aynı EP’lere eklediği “No Stick” gibi parçalarla da listelerin en üst sıralarının uzun süre sahibi oldu. Coles’un Tiga’ya yaptığı “Let’s Go Dancing” remix’i ise son dönemin en çok konuşulan remixlerinden biri oldu.

Maya Jane Coles

2008 yılında yaptığı ve Dogmatik Records’dan yayınladığı “Sick Panda” ile ilk kez müzik dünyasının dikkatini çeken Maya Jane Coles daha sonra bu plak şirketinden bir çok farklı parça yayınladı. Müzik kariyeri boyunca Hypercolour, 1trax, Defected, Toolroom, 2020 Vision, Mobilee, Turbo ve Get Physical da dahil dans müziğinin en önemli plak şirketlerinden sayısı parça yayınlayan Coles’un yıldızı her geçen gün daha da yükseldi.

Dünyanın en önemli festivallerinde yer almanın dışında, Panorama Bar (Berlin), Womb (Tokyo), Fabric (Londra), Trouw (Amsterdam), Watergate (Berlin), Home (Sidney), Verboten (New York), Lux (Lisbon) Spave ve Pacha (Ibiza) ve Social Club (Paris) gibi dünyanın en iyi club’larında müziğini dans pistlerine aşılayan Maya Jane Coles, 30 Mayıs Cuma gecesi, ayrıcalıklı ve unutulmaz bir müzik deneyimi yaşatmak için indigo kabininin konuğu!

Maya Jane Coles’u canlı performansını deneyimlemeden önce kendisinin Dreamer’ını dinlemenizi öneririz:

Dreamer’ı beğendiyseniz, Kwabs’ın Pray For Love şarkısının Maya Jane Coles remix’ini de dinleyebilirsiniz:

https://soundcloud.com/mayajanecoles

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?