“Giulietta’nın beni en çok etkileyen tarafı kendimi bulmam. Çünkü önden baktığınız zaman çok yumuşak bir görünüşü var, arkadan baktığınız zaman da çok sert ve cazibeli. Yani, kolay gibi görünen ama zor olan demek…”

Bazı insanlar vardır, hayatta karşı pozitif duruşlarıyla ilgi çekerler. Mersin’de tanıştığımız Mehtap Yılmaz da tam öyle biri. Pozitif, eğlenceli, samimi…

Mehtap Hanım’la Mersin’deki sitesinde buluşuyoruz; yüksek enerjisiyle karşılıyor bizi. Ve konuyu hızlıca pek severek kullandığı Alfa Romeo Giulietta’sına getiriyor. O da Alfa Romeo’ya bir anda aşık olan ve asla bırakamayanlardan… Birkaç sene önce Mersin’deki Alfa Romeo Showroom’una bir arkadaşı ile gelince Giulietta’yı görüyor ve o anda satın almaya karar veriyor.

mehtap

Hayattan her an, en güzel şekilde keyif almasını bildiği o kadar belli ki… Zaten bunu kendisi de söylüyor. Tutku ve mutluluğun göstergesi olarak Alfa Romeo Giulietta’nın kırmızı rengini almış. Bir insanın kendi karakterindeki bir otomobili kullanması büyük bir şans!

Mehtap Hanım’dan otomobilini kullanmasını istediğimiz zaman yüzünde heyecan dolu bir bakış oluşuyor. Alfa Romeo’sunun ona her kullanışında heyecan verdiğini rahatça görüyorsunuz. Mehtap Hanım, Giulietta’nın motor sesinin ona verdiği hazdan oldukça memnun.

Hayata müthiş enerji saçan insanlara bayılıyoruz! Çünkü biz Alfa Romeo olarak “tutku”yu sahipleniyoruz. Mehtap Yılmaz’ı daha iyi tanımak otomobiline ne kadar bağlı olduğunu görmek için videoyu izleyebilirsiniz!