Hayat tarzınıza hitap eden ve kendi el üretimi olan harmanlarıyla çaya farklı bir bakış açısı getiren Melez Tea ile sizin için bol aromalı bir gün tasarladık!

hipicon.com‘un en yenilerinden, hayat tarzınıza hitap eden ve kendi el üretimi olan harmanlarıyla çaya farklı bir bakış açısı getiren Melez Tea ile sizin için bol aromalı bir gün tasarladık!  İster “Balance” çayıyla bir cumartesi sabahında yenilenin, ister toplantınızdan önce “Wake Up” çayıyla enerji depolayın veya “Pure” çayıyla kendinize biraz daha zaman ayırın…

7:00 – Wake Up – Early Grey

Melez earl grey. Yumuşak içimli ve birbirini dengeleyen, nilgiri orijinli siyah çay harmanlarından oluşan bu karışım aynı zamanda narin ve hoş kokulu bergamot ve hafif portakal içeriyor. Uyandığınızda sizi ferahlatacak ve akşam üstünüzü daha keyifli kılacak bir harman. Soğuk ve sıcak içilebilir…

Satın almak için… 

wakeup

10:00 – Beauty – Çiçeksi Beyaz Çay

Çiçeksi beyaz çay. Bu harman yasemin, gül yaprakları ve bai mu dan beyaz çayının mükemmel uyumunu yansıtır, bai mu dan içerdiği bal ve taze çiçek aromalarıyla unutulmayacak bir ferahlık yaratır. Bai mu dan, tang dynasty’den beri, çin kraliyet üyelerinin en favori çayıdır. Yaprakları üç defa demleyebilirsiniz. Günün her saatinde sıcak yada soğuk içilebilir.

Satın almak için…

beauty

13:00 – Happy – Çilek Nane Melanjı

Çilek ve nane melanjı. Yüzünüzde tebessüme vesile olacak bu çayımızla dertlerinizi unutabilirsiniz. Susuzluğunuza derman olacak ‘nana’ nanesi ve leziz çilek aromaları içeren Happy, hoş bir sürpriz tadında… Unutulmaz gecelere dönüşen büyülü yaz günlerini hatırlayın. Bol buz ve bir tutam nane ile içmenizi tavsiye ederiz.

Satın almak için…

happy

16:00 – Indulge – Vanilyalı Rooibos

Vanilyalı rooibos. Tatlı yemek yerine bu leziz harmanı deneyebilirsiniz, böylece suçluluk duygusunun yerini rooibosun sunduğu antioksidanlar ve mineraller ile vanilyanın çekiciliği alır. Öğleden sonra ya da akşam yemeği sonrası içmenizi öneririz.

Satın almak için…

indulge

19:00 – Refresh – Satsuma Ananaslı Çay

Satsuma ve ananaslı çay. Akdenizin sıcak yaz günlerinde,  ananas ve satsumayı bir araya getiren bu karışım, susuzluğunuzu gidermek ve tazelenmek için ideal. Güneşin altında, bol buz ve bir dilim limonla keyfini çıkarınız.

Satın almak için…

refresh

22:00 – Sleep – Rahatlatıcı Bitki Çayı

Rahatlatıcı bitki çayı. Yumuşak bir caz melodisi dinlerken nostaljik hayallere dalmak istediğinizde tüketebilirsiniz. Rahatlatıcı bitkilerden oluşan bu karışım, papatya, portakal, nane ve tatlı vanilya aromalarıyla sizi hayallerinizdeki uzak diyarlara götürecek…

Satın almak için… 

sleep