Seyahat, tatil ya da iş rutininin gerektirdiği bir şeyden ziyade ruhu dinlendiren ve iyileştiren bir etkinlik. Keşif, gözlem ve deneyimlerle dolu bir rota ne iyi gelirdi di mi ruhunuza? Uçağa atlayıp, yepyeni maceralara atılmak, birbirinden farklı ülkelere yolculuk etmek, yeni anılar biriktirmek ve dur durak bilmeden keşfetmek… Seyahat etmenin derinliklerine girmeden önce; size bir de güzel haberimiz var: Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarının sunduğu ayrıcalıklarla günlük harcamalarınızda daha çok Mil kazanabilir ve keşif dolu yolculuklarınızı dilediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz. Nasıl mı? Sizi yazının devamına alalım.

Dur durak bilmeden keşfetmek isteyenler için belki de en keyifli yol seyahat etmek. Sadece içsel bir keşiften bahsetmiyoruz, farklı ülkelere gidip farklı kültürler ile tanışmak, hiç tanımadığınız insanların hikayelerini dinlemek ya da bir şehri uzaktan gözlemlemek… Yeme-içme alışkanlıklarından sokak kültürüne dek her bir seyahatin bizlere tarif edemeyeceğimiz deneyimler kattığını düşünüyoruz.

Seyahat etmek hayatımızda bu kadar önemli bir yere sahipken, planlar yapmak, gezilecek noktaları belirlemek, nerede ne gibi lezzetler tadacağınızı hayal edip yaşayacağınız onca eğlenceli an için heyecanlanmak… Tüm bunlar daha seyahate çıkmadan yaşanılan harika deneyimler. Bir de uçağa binilen o anı hatırlayın, koltuğunuza doğru ilerlemek için kapıdan içeri attığınız ilk adım. Beklentilerin gerçeğe ulaştığı, birkaç saat sonra o çok merak edilen şehre kavuşacak olmanın getirdiği heyecanla birlikte başlar seyahat!

Hep fotoğraflarda gördüğünüz o eşsiz manzaraları kendi gözlerinizle görüp deneyimlemek, yaşayacağınız keşif dolu sayısız tecrübeye doğru bir adım atmak aslında çok kolay. Sizler de Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarının sunduğu ayrıcalıklı kampanyalarla günlük harcamalarınızla daha çok Mil kazanabilir ve hayalini kurduğunuz seyahatinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Haberler güzel: Miles&Smiles QNB Finansbank ile evinizin market alışverişini yaparken, gezerken, yemek yerken Mil biriktirebilirsiniz. Üstelik restoran harcamalarınızdan %75’e varan Mil hesabınıza yüklenir ve tek bir tık ile Milleri hesabınızda görebilirsiniz!

Seyahat ettikçe de Mil biriktirebilirsiniz. Malum, bir şehri keşfederken pek çoğumuzun aklında yeni bir seyahat rotası oluşabiliyor. Örneğin Türk Hava Yolları’ndan satın alacağınız 1000 TL’lik bir uçak bileti ile en az 1000 Mil kazanabilir, üstelik bu harcamalarınızı da dilerseniz 6 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Ayrıca Star Alliance üyesi olan hava yolu şirketleri ile yapacağınız uçuşlardan da Mil kazanabilirsiniz. Kazandığınız uçuş Millerinizin alışveriş Millerinize eklenip Miles&Smiles üyelik hesabınızda biriktiğini de hatırlatalım.

Eğer daha fazla Mil biriktirmek ve böylelikle daha fazla seyahat etmek isterseniz de %25 fazla Mil için QNB First Plus, %50 için ise QNB First Plus veya Private Banking üyesi olmayı düşünebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse 1000 TL’lik bir uçak bileti alımında QNB First Plus üyeleri aynı harcama için 1250 Mil, Private Banking üyeleri ise 1500 Mil kazanıyor, haliyle bu da daha çok seyahat etmek anlamına geliyor!

Miles&Smiles QNB Finansbank dünyasını keşfetmek için tıklayın.