Muji’ye girdiğiniz anda farklı bir dünyaya girmiş gibi hissediyorsunuz. Burada çatal bıçaktan kalem çeşitlerine, defterlerden banyo malzemelerine, seyahat kitlerinden törpü, makas gibi bakım malzemelerine kadar her şey mevcut. Sizlerle Muji’nin renkli dünyasını paylaşmak istedik!

Yeni ev yaparken, bir mağazaya girip en ince ayrıntısına kadar tüm ürünleri bulmak hiç kolay değildir. Ancak Muji bize bu kolaylığı en kaliteli şekilde sağlıyor.

Muji’nin kırtasiye ürünleri renki kalem almayı ve keyifli defterlere not tutmayı sevenler için birebir!

Muji’nin renkli mumları da evinde veya ofisinde mum yakmayı ve renkliliği sevenler için ideal bir seçenek!

Muji’de satılan ev dekorasyonu arasında karyola, sehpa ve kütüphaneler de yer alıyor. Nötr renkteki rafları Muji’nin renkleriyle neşelendirebilirsiniz.

Minimal tarzıyla Muji, banyoları da minimal ve şık yapmaya kararlı! Sabunluk, diş fırça kasesi, yumuşak havlularla banyolarımızı güzelleştirebiliriz. Bu durum mutfaklarınız için de geçerli: Bardak, kase, çatal-bıçak setleri, pleksi sürahiler mutfağınıza şıklık katacak!

Seyahate çıkacaksanız Muji’ye uğramanız şart… Büyük şampuan kutularınızı yanınızda götürmek istemiyorsanız, Muji’nin küçük boş şişelerini alıp, içerine tatilde yeterli miktarda sıvı malzemelerinizi yanınıza alabilirsiniz.

Muji’nin dünyasında Nişantaşı, Kanyon ve Erenköy mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Muji’den sevgilerle…

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?