Yeni Disclosure Şarkısı

2013 yılında yayımlanan ilk albümü ‘Settle’ ile Grammy’de ‘Dance/Electronica’ dalında en iyi albüm ödülünü alan İngiliz kardeşler Disclosure, farklı sanatçılarla hazırladıkları çalışmalara bir yenisini, prodüktör Friend Within’in yer aldığı ‘The Mechanism’i ekledi. Güçlü baslarla sarılı yeni Disclosure şarkısı için sizleri aşağıya alalım!

Devamı…

Sleep Sound Videosu 

Uzun bir aranın ardından yeni şarkısı ‘Sleep Sound’ ile bizleri tanıştıran Grammy ödüllü İngiliz prodüktör Jamei xx, Nowness ile yapılan iş birliği sonucunda yeni şarkısına çekilen video klibi bizlerle paylaştı. Sofia Mattioli’nin oyunculuğu/dansı ile eşlik ettiği klip, duyma engelli insanların sadece titreşimleri hissederek dans etmelerini ve bu sayede ortaya çıkan eşsiz görüntüyü bizlere aktarıyor. Müziğin nasıl engelleri ortadan kaldırabildiğini ve dans etmenin bedenleri nasıl bir araya getirdiğini anlatan bu harika klibi izlemek isteyenleri aşağıya alalım!

Devamı…

Multitap’ten Yeni Video

En son ablümü, ‘Özel Birisin’, 2011 yılında yayımlanan Multitap, bu yıl çıkması planlanan yeni albümünden daha önce ‘Ait’ adındaki ilk single’ını bizlerle paylaşmıştı. Grup şimdi de ilk single’ına çekilen video klip ile karşımıza çıkıyor. Yönetmenliğini Eli Kasavi‘nin yaptığı klipte astronot lobisinin İstanbul’daki günlük hayatına eşlik ediyoruz ve ait olduğumuz yeri bulmaya çalışıyoruz. Bu sıra dışı klibi izlemek isteyenleri aşağıda buluşturalım.

Devamı…

Queens of the Stone Age’den “Smooth Sailing” Videosu

Uzun bir süre ortalarda görünmeyen, son albümü 2007 yılında yayımlanan Queens Of The Stone Age, geçtiğimiz yıl sessizliğini ‘…Like Clockwork’ adlı albümü ile bozmuştu. Başarılı sayılabilecek bir geri dönüşün ardından birçok festivalde sahne alan grup, 2014’e resmi geçişini geçtiğimiz hafta ‘Smooth Sailing’ isimli şarkılarına çekilen video klip ile yapmış oldu. Grubun frotman’ı Josh Homme’nin Asyalı dostları ile geçirdiği felekten bir geceye konuk olduğumuz video klibi merak edenleri hemen aşağıya alalım!

Devamı…

Klaxons’un Yeni Albümü 9 Haziran’da

İki önce yeni albüm çalışmalarına başladıklarını duyurmalarına rağmen nihayet ‘Love Frequency’ adıyla 9 Haziran’a gün alan İngiliz grup Klaxons, geçtiğimiz Şubat ayında gelen ilk single’ları ‘There Is No Other Time’ ve ‘Children Of The Sun’nın ardından yeni şarkısı ‘Atom To Atom’u görücüye çıkardı. Dj’lerin şimdiden remix yapma savaşına girdiği Klaxons şarkılarına, saykodelik alt yapılı acid house ‘Atom To Atom’ da dahil olmuş oldu.

Devamı…

Coldplay – Ziyi Zhang İşbirliği

Mayıs ayında en çok beklenen albümlerin başında gelen ‘Ghost Stories’ in sahini Coldplay, daha önce yayımlanan ‘Magic’ adlı şarkına hazırlanan video klip ile karşımızda. Jonas Akerlund’un yönetmenliğini üstlendiği klipte, “Crouching Tiger, Hidden Dragon” ve “The Grandmaster” gibi filmlerden tanıdığımız Ziyi Zhang rol alıyor. Siyah beyaz çekilen video klibi izlemek isteyenleri aşağıya alalım!

Devamı…

The Black Keys’in Yeni Şarkısı

Son albümü, El Camino, 2011 yılında yayımlanan Amerikalı rock grubu The Black Keys, daha önce 13 Mayıs’ta Danger House’un prodüktörlüğünde yeni albümü ‘Turn Blue’u bizlerle buluşturacağını duyurmuştu. Şu ana kadar yeni albümden sadece ‘Fever’ adlı single’ı bizimle paylaşan grup, dün albüm ile aynı ile aynı adı taşıyan şarkısı ‘Turn Blue’ u bizlere sundu. Coldplay ile birlikte Mayıs ayının en çok beklenen albümleri listeside zirveyi paylaşan The Black Keys’in yeni şarkısını merak edenleri aşağıya alalım!

youtube play youtube play

Devamı…